درد سینه و گزگزش به خاطر بارداریه؟

سلام دوستان وقتتون بخیر
من الان 5 ماهه تو اقدامم الان روز 14 قائدگی هستم چند روزه سینه هام وحشتناک درد میکنه و گزگز میکنه میتونه از علائم اولیه بارداری باشه؟؟
میشه علائم اولیه تون رو بگید

شاید از علائم تخمک گذاریت باشه

منکه کلن علائم پریود و داشتم ینی اون ماه کاملا نا امید بودم و منتظر بودم پریود شم ولی باردار بودم

1 Likes

اخه تاحالا اینجوری نبودم

چند وقت بود اقدام کرده بودید؟؟

۳ ماه بود اقدام کرده بودم سومین ماه مطمعن بودم که پریود میشم ولی باردار بودم ینی دل درد کمر درد پریودی داشتم حتی نوار بهداشتی هم میذاشتم انقد منتظر بودم :joy::joy::joy:

1 Likes

ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه برات :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

فدااااات عزیزم امید وارم علائم بارداری باشه برات

اگه یه هفته ازپریتون گذشته باشه احتمالاروزتخمک گذاریته،کاربه علائم نداشته باش منم مثه عاطی خانم بدجوردردپریودی داشتم حتی پاهام دردمیکردولی باردارشدم

مرسی از راهنماییتون ان شالله ک باردار باشم

1 Likes

سلام عزیزم
علائم بارداری و قاعدگی بسیار به هم شبیه هستن و از روی علائم نمیشه تشخیص داد. بعضی ها هم اصلا علائمی ندارن وقتی باردار میشن. اما اولین چیزی که شک مارو به سمت بارداری میبره تاخیر در قاعدگی هست. البته ممکنه این تاخیر به خاطر عوامل دیگه ای اتفاق افتاده باشه، بنابراین باید سه چهار روز بعد از تاخیر آزمایش بتا انجام بدید. از بی بی چک هم ی تونید یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی استفاده کنید که خیلی روش مطمئنی نیست چون خطا داره.

این علائمی که شما در میانه سیکل تون دارید به خاطر تخمک گذاری هست. بهتره در این روزها حتما نزدیکی داشته باشید انشالا به زودی جواب می گیرید

خیلی ممنون خانوم حکیمی عزیز اونقدر منتظرم ک کوچک ترین تغییراتم رو به بارداری نسبت میدم

خواهش می کنم عزیزم
بله درسته، ولی اگر به بارداری فکر نکنید به زودی جواب می گیرید

مچکرم سعیمو میکنم

1 Likes

خواهش می کنم
انشالا موفق باشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.