درد سینه علایم بارداری

خانمها درد سینه بعد از ۵ روز رابطه ای ک در زمان تخمکگذاری بوده میتونه علایم بارداری باشه؟؟؟؟

سلام،هنوز زوده بگیم علامت بارداریه، باید تا تاخیر پریودت صبر کنی
چون گاهی این دردا بخاطر تغییر هورمونای بدن

1 Likes

دردای پریودی و بارداری شبیه همدیگه ست،تا موعدت صبر کن،استرس هم از خودت دور کن،انشاالله که درد از بارداری باشه

عزیزم مشخصه خیلی استرس داری. از الان دنبال علائم نگرد چون هر چیزیو میتونی ب بارداری ربط بدی بعد اگ باردار نباشی خیلی لطمه میخوری… استرس نداشته باش و بسپر ب خدا…انشالله که باردار باشی.

3 Likes

چقدر باردارشدن سخته اره خیلی استرس دارم همش دنبال علایمم😢

۳.۴ماهه کارم همینه خیلی استرس دارم همش دنبال علایمم میدونم نباید دنبالش باشم ولی دست خودم نیست من هیچ وقت حتی قبل پریود درد سینه نداشتم این درد برام خیلی امیدوار کنندس فقط چون خیلی زوده ۵روز زمان کمی هستش یکم شک دارم:sob::sob:

عزیزم درکت میکنم. ینی همه ما درکت میکنیم… این ی روند طبیعیه،منم ی چنبار اینجوری شده بودم هنوز خیلی تا پری مونده بود سینه هام بزرگ و دردناک شده بودن فک میکردم واقعا حامله ام. دوره خیلی حساسیه سعی کن سرتو ب کارای دیگ گرم کنی اصلا ب اقدام فک نکن تنها نمون برو پیاده روی ورزش هرکاری هرکاری ک بتونی افکارتو پرت کنی. باور اینجوری منتظر موندن ب مرور زمان تاثیرات بدی روت میزاره فقد توکل کن به خدا و خودتو زندگی تو بسپر به خودش میبینی ک چ خوب هدایت میشی. اصلا فک نکن ب بچه دار شدن مطمئن باش نتیجه میگیری استرس اولین عامل ناباروری محسوب میشه. امیدوارم هرچه زودتر دامنت سبز شه عزیزم نگران نباش و اینقدر بهش فکر نکن

2 Likes

مرسی عزیزم ممنونم

به اون زودی که نه.ولی دردش از علایمشه احساس سنگینی و درد.

عزیزم درک میکنم انتظار سخته،ولی فکر خودت رو با چیزای دیگه مشغول کن،انشاالله که زود زود نتیجه بگیری،ناامید نشو خدا خیلی بزرگه :wink: :kissing_smiling_eyes: :kissing_smiling_eyes:

من سینهام خیلی کوچک احساس سنگینی حس نمیکنم ولی کاملا دردناکه
هیچ وقت درد نداشتم الان خیلی امیدوارم بی بی چک منفی بود الان ولی همچنان امیدوارم:grinning::grinning:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.