درد سینه دارم نزدیک پریودم هم نیست

سلام دوستان من تازه با این سایت اشنا شدم میشه کمکم کنید‌من چندروزیه که سینه راستم درد میکنه بطوری که تا زیر بغل و بع دستم میکشه بررسی کردم توده و جوش سفت و سختی توش نیست خیلی نگرانم چیکار کنم.درحال اقدام برا بارداری هم هستم و نزدیک پریودیم هم نیست.البته قرص دوفاستون هم مصرف میکنم

2 Likes

تخمک گذاري چي ،نیستی؟

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
اگر نزدیک تخمک گذاری تون باشه این درد طبیعیه. اگر خیلی اذیت میکنه برای اطمینان می تونید به پزشک مراجعه کنید تا از نزدیک معاینه بشید

2 Likes

نه تخمک گزاریم هم رد شده.۲۳ پریودیمه

نه فک نکنم

من دو سه روز بعدتخمک گذاريم تا زمان پريودي این دردها رو دارم

همین اندازه که تا تو دستتون بکشه؟

تا حدودی آره عزیزم،اگه اذیتی برو دکتر گلم

پس نزدیک به قاعدگی تون هست. احتمال داره از علائم قاعدگی باشه عزیزم

1 Likes

چندوقته تواقدامی عزیزم؟هرماه همینجوری؟

منم سینه هام درد میکنه حتی بعد پریودی قطع نشده امروز ۱۴ سیکلمه منم دوفاستون خوردم سه دوره اما برا من فقط نوکشه تا زیر بغل نمیکشه

شایدم بارداری خواهرم. علایم دیگه جز،درد سینه نداری

مثلا چه علائمی

ای خواهر:cry::cry::cry:مهربیاد میشه دوسال

ازمایش دادی؟هیچ مشکلی نداری؟

اره دادم.تنبلی تخمدان دارم و شوهرم هم بسیار ضعیفه

خب دارونداد ب شوهرت؟

چرا داد خورده اما خیلی فرقی نکرده

بچه ها سلام من امروز رفتم دکتر همه علائم رو گفتم برام نوار قلب نوشت که خوشبختانه و خداروشکر گفت قلبت سالمه و مشکل از گرفتگی عضلاته دوتا امپول داد و یک بسته قرص سیتریزین و دوتا ورق نوافن…داروها رو مصرف کردم اما بهترنشدم حس میکنم قفسه سبنم سنگینه و یکم هم تنگی نفس گرفتم.توروخدا کمک کنید من چرا اینجوری شدم

ممکنه حامله باشم و گرفتگی و تنگی نفس از بارداری باشه…معمولا تنگی نفس بارداری از کی شروع میشه
هنوز تا پری شدنم یک هفته مونده اگه ازمایش بدم نشون میده بارداری رو

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.