درد سینه دارم زیر بغلم هم درد می کنه

سلام
بچه ها من سینه راستم خیلی درد میکنه رفتم سونو گفت یک توده خیلی معمولی هست اما ۶ ماه دیگه دوباره سونو بده
چون قرص هورمونی استفاده کردم و تو نت دیدم از عوارض قرصش درد سینه هم هست
رفتم پیش ماما گفت خوشبختانه یک توده خوش خیمه اما بازم برو پیش جراح
خیلی نگرانم تورو خدا کمکم کنید
اضافه وزن دارم و دارم باشگاه میرم
چرا اگه چیزی نیست پس انقدر درد میکنه
نمیتونم بدون سوتین بخابم
زیر بغلم هم درد میکنه

بعضی موقع ها بخاطر استرسی که داری درد میکنه .

منم این ماه سینه هام خیلی درد میکنن جفتش جوری ک تو خواب جا به جا میشم از درد بیدار میشم نمیدونم چرا میترسمم برم دکتر

خاله ام هم اینجوریه همش بهش میگن چیزی نیس ولی بازم درده وقتی حرف میزنه زیربغلش میلرزه،اینجاکه نتیجه نگرفت میخادبره شیراز

نگران نباش عزیزم بروخودتو مداواڪن

اخه دو روز به موعد پریودم مونده میگم نکنه باردار باشم یا درد مربوط به پری باشه ولی الان 20 روزی هست ک درد وارم

انشاالله که باردارباشی عزیزم،آره احتمالش هس منم اوایل بدجوردردمیکردن

وای خدا از دهنتون بشنوه کمر درد شدید هم دارم و گاهی زیر دلم نزدیک ناف تیر میکشه دیگه توکل بر خدا ماه هشتمه ک منتظرم

انشاالله که خداحاجت دلت وبده عزیزم،زیادبهش فڪرنڪن بی خیال بودن بهترنتیجه داده

مرسی از دعای قشنگت
چشم سعیمو میکنم

فداتم،اگه خدانڪرده این ماه باردارنشدی برویه دڪترخوب علڪی وقتتوهدرنده

عمه ام سنش بالابود،هی دڪتربهش میگفت یکسال طبیعیه،بدبخت ڪلی ناراحتی کشیدڪلی نذرونیازکرد،آخرش یکسال شدوفقط بایه دوره قرص باردارشد،حالاتوبگودکترلامصب ازاول این قرص تجویزمیکردی بدبخت پیرشد

اره واقعا یکی ک عجله داره باید زودتر دارو تجویز کنن نه بعد کلی استرس

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.