درد سینه دارم آیا امکانش هست باردار باشم؟

سلام.وقت بخیر.یک ماه هستش برای بارداری اقدام کردم سه روز مونده به پریود بعدیم.در حال حاضر قسمت جلوی شکمم یه دردهای خفیف و جزئی احساس میکنم و کی درد در سینه هام آیا امکانش هست باردار باشم یا نه؟

سلام منم یه دوروز مونده به موعد پریودیم.دوماه اقدامم برا بارداری،یکم کناره ی سینه راستم درد میکرد ک بهتر شده

1 Likes

حواست باشه چیزای گرم نخوری

1 Likes

چطوری باید ببینم که جواب واسم اومده یا نه ؟

عزیزم علایم بارداری و قاعدگی مثل هم هست فعلا مراعات کن تا اگر از موعدت گذشت و نشدی یک هفته بعد از بده .انشالله که باردار باشی

1 Likes

مرسی از راهنماییت عزیزم.

1 Likes

با ماشين حساب تخمک گذاری فرزندنت وقتی حساب کردم نوشته بود 10 شهریور میتونی از تست خانگی استفاده کنی فردا میشه 10 شهریور .الان نمیدونم چیکار کنم فردا بی بی چک استفاده کنم یا وایستادم تا از پریودی بگذره.خیلی نگران هستم خیلی استرس دارم چقدر دوران سختیه.

سلام عزیزم. فردا تست بزن اگه مثبت بود ک مبارکت باشه اگه منفی بود نگران نباش چن روز دیگه دوباره تست بزن

1 Likes

مرسی عزیزم.

برای بی بی چک زوده حداقل باید یک هفته بگذره اما ازمایش سه روز بعد از موعدم میشه. بی بی اگر الان بزنی و منفی بشه دپرس میشی گلم بذار چندروز،دیگه برو از بده استرسم نداشته باش

1 Likes

عزیزم فعلا زوده بذا ایشالا موعدت بگذره اگه نشدی آز یا بیبی چک استفاده کن.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.