درد سمت راست

سلام دوستان کسی میدونه … من روز تخمک گذاریم سمت راستم شدید درد میکرد…ولی درد زیاد فقط ی روز بود بعد ی روز دردش کم شد و الان همون درد کمو حس میکنم…میتونه علائم بارداری باشه؟

1 Likes

علائم ها باهم متفاوت هستن اگه بع حالت جزئی درد داشته باشی یا جنین درحال تشکیل هستش و یع چیزم هست خانومی که باردار میشع یه هورمونی تولید میشع وبه کل سیستم بدن ارسال میکنه که شما بارداری و نباید پریود بشید و تخمک آزاد کنید

1 Likes

ممنونم از راهنماییت

دردم خفیف…بنظرت برم دکتر یا نه? میترسم خارح از رحم باشه

برو دکتر با سونوگرافی نگاه کنع امروز زود برو چون فردا تعطیله یع وقت دردت بیشتر نشه

1 Likes

دردم تموم شد طبق توهمات خودم حس میکنم حرکت کرد

1 Likes

سلام شما دارو برای تقویت تخمکذاری مصرف کردین؟اخه منم موقع تخمک گذاری خیلی درد داشتم بعدش کمتر شد ولی بعد چن روز که قط شده از دیروز باز زیر شکمم درد دارم و انگار میخوام پریود بشم.ولی موعدم الان نیس،5-6اسفند باید پریود بشم

1 Likes

عوارض داروهای من درد تخمدان هاست

سلام عزیزم من دارو مصرف نکردم فقط امپول زدم …دقیقا منم موعود ۶ اسفند

1 Likes

خب توی نت بخونید عوارضش چیه.
ان شالله هردو با هم اطلاع میدیم.
من میخوام ارتودنسی کنم منتظر م بینم باردارم یا نه

1 Likes

انشاءلله من فعلا هیچ علائمی ندارم

1 Likes

دردتون خوب شد؟
من زیر دلم درد میگیره عین درد پریودی،میگیره و ول میکنه.
هنوز موعوم نشده، یعنی هنوز از عوارض قرصاس؟

1 Likes

ی درد خیلی کم دارم…میگیره و ل میکنه…منم خیلی مونده تا موعدم هیچ علائمی ندارم.

2 Likes

منم اینجوری میشم

جدی، شما هم دارو مصرف کردین؟!

ن فقط ی امپول زدم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.