درد زیر دل و مشکلات پریودی

سلام وقتتون بخیر بنده یکبار سزارین شدم سرعمل سزارین دکترم عنوان کردند که رحمم وا رفته بود و باتزریق ۵امپول تونستن رحممو جمع کنن بعداز زایمانم تا۴ماه پریود نشدم ولی دردای وحشت ناکی درناحیه واژنم ورحمم داشتم بعدپریود شدم همراه بالخته های زیاد این موضوع گذشت الان مدت ۱۰سال اززایمان من می گذره ولی مدت یکسال وخورده ای هست که زمان پریودم دردای زیردل شدید دارم وفشاربه مقعدم میادودردای لگنی دارم وپریودم همراه بالخته های زیادی بود پیش یه دکتررفتم گفت اندومتریوز داری تا۹ماه بایدقرص جلوگیری بخوری تا پریوددکامل قط بشه وبیای برای لاپراسکوی ولی چون بنده به قرص حساسیت داشتم امپول زدم تا۹ماه کم کم پریودم کم شد ودردام هم کم شد اما من به دکتردیگه ای مراجعه کردم ایشون نیزسونای داخلی انجام داد وگفتند چراامپول زدی دیواره رحمت خیلی نازک شده روی تخمدان چپت مشکوک به اندومتریوز هستی بایدیکسری ازمایش بدی وبنده اون ازمایشاتو دادم دوباره پیششون مراجعه کردم اما فقط بادیدن ازمایش گفت غلظ خون داری ویکسری داروهای ویتامینی داد درحالی که خواهربنده ماما هستن ازمایشمودید وحتی به یک دکتر عمومی ازمایشمو نشون دادم گفتن چیزی مبنی برغلظ خون ما مشاهده نمی کنیم
الان من موندم چیکار کنم خواهرم بهم گفتن که سه دوره قبل حین وبعدازپریودد سونا رحم وتخمدان بده که بنده برااسا حرف ایشون اولین سونامو فرداقراره برم بدم میخواستم نظرشمارو هم بدونم ممنون میشم

سلام عزیزم ان شاءالله که مشکلی نداشته باشید من برج 9سال 95 بهم گفتن کیست ریز ریز داری با دو دوره دارو هم تغییری نکرد متاسفانه با یک حرکت وحشیانه خودم :woman_facepalming:t2: دل درد عجیبی گرفتم که فورا راهی درمانگاه شدم و سونو اورژانسی دادم گفتن کیستت پاره شده بعد از کلی این دکتر اون دکتر و لب مرز رفتم واسه بستری شدن اما چون ترسیدم گفتم نه نمیخوام چون تو پریودی هستم شاید خون پریودی میبینن میگن کیست پاره شده بلاخره بعد از کلی سونو تشخیص به اندومتریوز دادن حالا دوسال گرفتارشم چهار ماه اول با پریودی روز دوم تا چند روز بعد از پاک شدن درد شدید داشتم که به ناف و اطراف میزد دکترا فقط بهم گفتن برو اقدام کن وهیچ دارویی نمیدادن ما همچنان اقدام هستیم و بی نتیجه حالا قرار برم برای ای یو ای
امیدوارم که مال شما مشکل خاصی نباشه بخصوص اندومتریوز چون خودم خیلی درد کشیدم و هنوزم باهاش نتونستم کنار بیام :pensive:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.