درد زیر دل در بارداری

سلام خانم حکیمی عزیز.من الان تو هفته ی 6 امم کمی بعضی وقتا به صورت خفیف زیردلم درد میگیره به خاطر چیع؟

نگرانم کرده.واینکه اصلا نمدونم چرا جیزی نمیفهمم. وحس نمیکنم از بچع

خوب هنوز خیلی کوچوله :slightly_smiling_face:
بعدم این دردا طبیعیه زیاد کار نکن سرپا زیاد نمون کارای سنگینم نکن :slight_smile:

1 Likes

عزیزم اگر فقط درد داری و لکه بینی و مشکل دیگه ای نداری،استراحت کن خطری نداره.البته به پزشکت هم بگو .

نگران نباش عزیزم منم هفته های اول اینجوری بودم اما هرچی میگذره بهتر میشم سعی کن زیاد ایستاده نمونی و پیاده روی نکن،پله بالا و پایین نکن،کارهای سنگین هم انجام نده تا جفت کشیده بشه رو ب بالا،اینا توصیه پزشک من بود که بهم گفته بود در ضمن اگه نزدیکی هم کم باشه و با احتیاط😉

سلام عزیزم
طبیعیه نگران نباشید، اگر لکه بینی یا خونریزی ندارید مشکلی نیست. بیشتر استراحت کنید و استرس نداشته باشید

اولین حرکات جنین در هفته 18 تا 24 حس میشه و اون زمان هم مثل بال زدن پروانه یا نبض می مونه و خیلی شدید نیست

2 Likes

منم اولاش مثل تو بودم عزیزم ولی یکم بالاتر که بری بهتر میشه من امروز هفته ۱۱ هستم گاهی واقعا خیلی کم درد میگیره نگران نباش عزیزم استراحت کن خوب میشه

نه خداروشکرلکه بینی ندارم.فقط کمی درد داشتم…امروز که خوب خوبم.ممنون از شما خانم حکیمی و بقیه ی دوستان

1 Likes

منم عزیزم اینجوری بودم اوایلش بیشتر درد داشتم .ولی بعد کمتر شد .الان هم هنوز گاهی درد میگره شبیه گرفتگی رگ بغل های رحم ام .

خداروشکر
خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.