درد زایمان طبیعی

سلام دوستای گل خواهشن بیاین توضیح بدین من دارم از ترس خودمو میبازم کیا طبیعی زایمان کردن و درد شو چه جوری بوده ؟؟

پناه اصلا نگران نباش
بذار دکترت لگنتو معاینه کنه
ما یه همسایه داریم فقط میگه طبیعی. یه ساعت درد میکشه‌بچش به دنیا میاد
اما خواهر من بعد ۱۲ ساعت درد کشیدن بچش به دنیا اومده
همه چی به آمادگی بدنت و سایز لگنت بستگی داره
پس توکل کن به خدا بذار ببین خدا برات چی رقم میزنه

3 Likes

سلام عزیزم
نگران نباش به این فکر کن که این همه آدم تا حالا طبیعی زایمان کردن هیچی نشده، به درد فکر نکن به تولد نی نی تون فکر کن که باید جشن بگیری فقط خوشحال باش

2 Likes

سلام عزیزدلم پناه جون همونطور که بچه ها گفتن سیستم بدنت باید بررسی بشه نمیشه قطعی گفت
ممکنه کسی اصلا شرایط زایمان طبیعی رو نداشته باشه و اقدام ب اینکار کنه و تجربه بدی داشته باشه بعد ک ازش میپرسی با ناراحتی میگه بد بود یا برعکس کسی لگن خوبی داشته باشه و اهل ورزش و فعالیت باشه بهمین دلیل زایمان راحتی داشته باشه
شرایط فرده که تعیین میکنه،،پس با بررسی و آگاهی شناختت رو بالا ببر و اصلا استرس نداشته باش
وزن بچه ام تا حدودی تاثیر گزاره
من خودم ک نتونستم از لحاظ روحی چون آستانه تحمل دردم پایینه ،،اما مامانم داداشامو ک دو قلو بودن رو هم طبیعی زایمان کرده البته شکم چهارمش بودن
سخت نگیر گلم میگذره،،طبیعی یا سزارین راهیه ک پیش روته سعی کن با آرامش سپریش کنی
ان شاالله بهترین راه سر راهت قرار بگیره و با تندرستی و شادی کوچولوتو بغل بگیری عزیزم

3 Likes

یه دوستی داشتم کارشناس بهداشت بود میگفت درد زایمان طبیعی مثل درد و احساس پریوده ک حس میکنی چیزی داره با فشار ازت خارج میشه
فقط بجای خون این دفعه بچه است
ب همین سادگی :stuck_out_tongue_winking_eye:

:speech_balloon: درد زایمان مانند درد قاعدگی است ولی کمی بیشتر از حالت طبیعی می باشد. هنگامی که پریود می شوید گرفتگی عضلات را تجربه می کنید، درد زایمان کمی شدیدتر از آن است.
@farzandnet | دانشنامه فرزند

1 Likes

پناه جان امیدت به خدا باشه
ان شاءالله زایمان بی دردی رو پشت سر بزاری

جاریم یه ماه پیش زایمان اولش بود
کیسه آبش تو خونه ترکید بعد از 3ساعت تو بیمارستان زایمان کرد میگفت فقط دو تا زور زدم بچه به دنیا اومده

1 Likes

:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere: هر چی خدا برام بخواد انشالله همون میشه ولی بازم سخته :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

والا منم اصن طاقته دردوو ندارم حتی یه کوچولو :persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::cry::cry::cry:

1 Likes

چشم خدا به دادم برسه مرسی عزیزم :kissing_heart:

عه اگه اینجوری بود که رات بود خخخ

1 Likes

مرسی عزیزم ممنون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

بترکم باید زایمان طبیعی بکنی

خوش بحالش واقعا خدا دوسش داشته

من زایمان طبیعی داشتم ازساعت 11شب دردام منظم شد7.30هم نی نی اومد من ماه درد زیاد داشتم زایمان بنظرمن خوب بود…انشالله که خدا برای شماهم راحت باشه

1 Likes

پناه جان اصلا به این چیزا فکر نکن. منم فکر میکردم که داغون شدم اخرم بعد یک هفته و ده روز درد کشیدن اخرم طبیعی نتونستم و بردن سزارین کردن. سعی کن ارامش خودش رو حفظ کنی عزیزم. انشالله هرچی خیر باشه همون میشهولی الان پشیمونم که چرا تحملم رو بیشتر نکردم که طبیعی بدنیا بیاد . البته لگنمم گود بود نشد. ۸سال درد بی فایده اخرم هیچی به هیچی. سوره انشقاق زیاد بخون برای راحتی زایمان

سلام . عزیزم نگران نباش من ۱۴روزه زایمان کردم . خودم سزارین بودم اما تو بلوک زایمان که تحت نظر بودم یه خانومی از طبیعی وحشت داشت و داد میزد من نمیتونم طبیعی بزام و همش بی قراری میکرد من و ماماهایی که اونجا بودیم دلداریش میدادیم و بهش راه های کاهش درد رو آموزش میدادن و بلاخره طبیعی زایمان کرد بعد نیم ساعتشم اومد بچه شو شیر داد و دو ساعت بعد اومد بالا سر من که زایمان کرده بودم . بهش گفتم افرین که خودت توان خودتو نشون دادی . واقعا طبیعی بهتر هستش . شما هم نگران نباش إن شاءالله که موقع فارغ شدنت بتونی طبیعی فارغ شی و هم خودت و هم نی نی سلامت باشید

اره عزیزم تا ندونن مشکلی داری سزارینت نمیکن

اره واقعا خدا خیلی دوسش داشت
از اول روز بارداری تا زایمان اصلا اذیت نشد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.