درد زایمان طبیعی

کسی میدونی چرااونایی ک واسه زایمان طبیعی میرن بعداینکه چندساعت دردمیکشن میگن لگنتون کوچیکه بایدسزارین بشه!!!خب مگه توسونوگرافیایامعاینات بارداری اندازه لگن مشخص نیس ک انقدزجرمیکشن اخرشم سزارین میکنن؟؟؟؟؟؟

من شنیدم دهنه رحمشون باز نمیشه
وگرنه اندازه لگن رو دکتر تو معاینات تشخیص میده خوبه یا بد

چرابازنمیشه اگه مشکلی ندارن؟؟

اخه زن داداش خودم چندساعت دردزایمان طبیعی روتحمل کرداخرگفتن لگنت کوچیکه بایدسزارین شی

دلش نمیخواد :rofl:
بستگی به نوع فعالیت های مادر در طول بارداری مثل ورزش های بارداری و عضلات سرویکس و وقت زایمان داره
مثلا یکی کیسه آبش پاره میشه اما هنوز وقت زایمانش نرسیده
یا یکی ۴۰ هفته پر کرده اما عضلات دهنه رحمش سفته و باز نمیشه
البته من اینطور فک میکنم

1 Likes

شاید لگن نسبت به سر بچه کوچیکتر بوده. یه وقتایی دکتر معاینه مبکنه میبینه لگن سایز نرماله. اما موقع زایمان میفهمن سر بچه یه مقداری بزرگ تره

چه جالب نمیدونستم

مرسی عزیزم

خواهش میکنم

1 Likes

دوستان از تجربیات زایمان طبیعی هاتون بگید
من خیلی میترسم واقعا

1 Likes

من حدودا از اولین انقباضات که درد قابل تحملی داره تا زایمان حدودا ۲۴ساعت درد کشیدم اما متاسفانه به دلیل خونریزی وقرارنگرفتن سر بچه در لگن وباز نشدن دهانه رحم سزارین شدم.البته بدون هیچ سرم و آمپول فشاری

1 Likes

عزیزم کدوم شهر و بیمارستان؟؟؟

اگر ب اندازه کافی پیاده روی کنید بخصوص ماه های اخر جای نگرانی نداره ب خدا توکل کن

من خودم یک هفته تو خونه درد کشیدم هرروز رفتم بیمارستان و میگفتن رحمت باز نشده اخرم هشت ساعک تو اتاق زایمان درد کشیدم اما پسرم نیومد و سزارین شدم‌ . تو دوران بارداری معاینه نمیکنن لگن رو. فقط میگن زایمان باید طبیعی باشه. اخرسر که میبینن نمیتونی میبرن سزارین

1 Likes

خیلی بده ک انقدعذاب میدن مادرارو

والا همین کارار رو میکنن که آدم از طبیعی ترین چیز که زایمان طبیعی باشه میترسونن و فراری
از اول یه شگردی بزارن برا تشخیصش که انقد عدابمون ندن یا طبیعی یا سزارین تکیلف رو مشخص کنن

اره واقعابایداولش بفهمن ک لگن کوچیکه بزرگه کجه چیه

1 Likes

تهران.بیمارستان تریتا

باران جون بیمارستان تریتا چطور بود؟ خودت میخواستی طبیعی زایمان کنی؟ یا اجبار بود؟

اتفاقا عزیزم من دکتر خیلی خوبی داشتم و هفته های اخر که برای ویزیت میرفتم معاینه میشدم و میگفتن که بچه خیلی درشت نیست و ریزه و راحت زایمان میکنی و مشکلی نیست، من تو زمان بارداری و حتی ماه های اخر تحرک خاصی نداشتم.امافکر میکنم به پیاده روی و تحرک هم خیلی مربوط نیست هر کسی سر زایمانش یه طوریه مثلا جاریه من تا میرسه بیمارستان آمپول فشار میزنن و سریع زایمان میکنه ولی دکتر من بهم گفت تحمل کن که دهانه رحم به طور طبیعی باز شه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.