درد زایمان در هفته 38

همیشه نسبت ب همه چی بای خوب فکر کنی و افکار بد رو از خودت دور کنی
البته باید واقعیت ها رو هم بدونی و با وجود واقعیت ها به چیزای خوب فکرکنی

1 Likes

خدا کمکت میکنه عزیزم
سوره مریم رو بخون برای زایمان راحته
هفت مرتبه هرروز اناانزلنا بخون
اینم برا زایمان راحته

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون

1 Likes

خواهش میکنم گلم
انشالله راحت زایمان کنی

1 Likes

من دردم نصفه شب شروع شد قبلش ی مایه مثل اب ازم خارج شد بعد دردام اولش هر پانزده دقیقه بود بعد شد هر ۵دقیقه یک هفته درد داشتم هرروز می فتم بیمارستان اما ماما میگفت رحمت باز نشده بعد ده روز و۸ساعت تو اتاق زایمان طبیعی که درد کشیدم رحمم باز نشد مجبور شدن سزارین کنن

:white_check_mark:درد زایمان چه زمانی شروع میشود

:fish_cake:برای اکثر خانم ها، درد زایمان بین هفته 37 تا 42 حاملگی، شروع می‌شود.

:fish_cake:علایم و زمان شروع درد برای افراد مختلف، متفاوت است

:fish_cake:در هفته و روزهای قبل از شروع درد زایمان، مادر، تغییراتی را در بدن خود احساس می‌کند :

:diamond_shape_with_a_dot_inside:احساس میکنید رحم به پایین کشیده می‌شود
:diamond_shape_with_a_dot_inside: احساس فشار روی لگن
:diamond_shape_with_a_dot_inside:انقباض‌های مکرری را در رحم خود احساس می‌کنید که در روزهای پایانی بیشتر می‌شود.

:white_check_mark:چه زمان به بیمارستان باید مراجعه کنیم

:fish_cake:زمانی که شدت درد بیشتر میشود قبل از زایمان ممکن است اندکی خونریزی داشته باشید.

:fish_cake:درد زایمان به صورت دردی از انقباض رحم احساس می‌شود. بین هر انقباض 8 تا 10 دقیقه فاصله است. زمانی که این زمان به 4 تا 5 دقیقه رسید، باید در بیمارستان حضور داشته باشید

وای چ سخت

ب نظرتون بچه سه ونیم تا سه هفتصد با مادری ک لاغره طبیعی ب دنیا میاد؟یا بعد از کلی درد مجبورن سزارین کنن.

ان شالله میاد
به دلت بد راه نده عزیزمممم

1 Likes

عزیزم، منم منتظر شروع دردام هستم
فعلل ورزش و پیاده رویتو داشته باش
امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی

من نصف دردامو تو خونه کشیدم.بعد ک دیدم داره شدید میشه رفتم بیمارستان.تو خونه زیر دوش اب گرم میرفتمو دمنوش میخوردم

بلاخره نی نیم ب دنیا اومد.انشا ا ا نی نی همتون با سلامتی کامل ب دنیا بیاد

نی نی منم دنیا اومد یکشنبه با اذان ظهر

1 Likes

مبارک باشه عزیزم :rose:

مبارکه عزیزم.قدمش پر از خیر و برکت باشه

مبارک باشه عزیز انشاالله خدا واسه شما حفظش کنه و زیر سایه پدر مادر ، بزرگ بشه انشاالله همیشه به شادی

1 Likes

ای جانم عزیزم قدمش خیر باشه پسر منم روز شنبه ساعت ۱۲ظهر اذان الله اکبر بدنیااومد نمیدونی چه حس قشنگیه صدای گریه بچه ات با اذان ترکیب میشه چه حالی میده

ای جونم مبارکه عزیزای دلم چقدر خوشحال میشم وقتی میشنوم یکی نی نی کوچولوش بدنیا اومده

نی نی من تولد امام رضا اذان ظهر ب دنیا اومد

ای جانم خوش قدم باشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.