درد زایمان در هفته 38

من تو ۳۸ هفته هستم.نمیدونم درد زایمان چجوریه.میترسم.میشه راهنماییم کنید.تو خونه دردم شروع بشه بهتره یا با سرم فشار

بهتره صبر کنید تا خودتون دردتون بگیره و بدون سرم فشار کاملا طبیعی زایمان کنین :blush:

1 Likes

من اینو میدونم که در تایم های منظمی دردت شروع میشه
مثل درد پریودی هست و ده ثانیه میگیره ول میکنه توی دو ساعت یکبار شایدم سه ساعت یکبار
بعد این فاصله کمتر میشه تااینکه مثلا هر یک ربع ده بیست ثانیه دردت میگیره و دوباره اروم میشی
مادرشوهرم میگفت وقتی فاصله ی دردم به یک ربع میرسید ، میرفتم بیمارستان… سر یک ساعت یا دو ساعت زایمان میکردم بدون امپول فشار
امپول فشار ک بزنی باعث میشه درد گرفتنت یک سره بشه و هیچ استراحت و فاصله ای بین دردهات نباشه و واقعا پدرت دربیاد
با اوکی دادن دکترت ، از تزریق وریدی بی حسی استفاده کن و این چیزا ک درد رو کم میکنه ک خودشون بلدن

1 Likes

معمولا آمپول فشار زمانی استفاده میشه که از زمان زایمان گذشته باشه و مادر درداش شروع نشده باشه.

نه اخه گاهی بی دلیل استفاده میکنن
بنظرم ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت رو باید باید پر بکنه
اما معمولا از اول درد ک میری اونجا امپول میزنن گاهی

عزیزم فاصله بیمارستانی ک میخوای توش زایمان کنی روهم درنظربگیر خواهرمن همونطورک میگفتن صبرکردتادردش زیادبشه ووقتی راه افتادمجبورشدبره به نزدیکترین بیمارستان چون دردش قابل تحمل نبودودهانه رحمشم بازشده بوددرصورتی ک بیمارستان دیگه ای پرونده داشت اصلاازاین یهویی شدن زایمانش تواون بیمارستان راضی نبود

1 Likes

اره گاهی بعضی از دکترا اصلا صبور نیستن متاسفانه

1 Likes

اره افرین
نکته ی خوبی گوشزد کردی میناجون

1 Likes

ای وای چقدر زیاد صبر کرده بود

اینجاییم که تجربیاتمونودراختیارهمدیگه بذاریموبه همدیگه کمک کنیم عزیزم

1 Likes

خب زایمان اولش بودتجربه نداشت فک میکردزایمان خیلی دردش بایدوسیع ووحشتناک باشه

عزیزم انشالا به سلامت زایمان کنید. این مقاله ها می تونه بهتون کمک کنه
https://mag.farzand.net/article/33308/علائم-زایمان-طبیعی/
https://farzand.net/expert-answer/1626518973-in-the-thirty-eighth-week-of-pregnancy-childbirth-symptoms

1 Likes

سه روزه ی کوچولو مثل پریود درد دارم.ولی سریع خوب میشه.دکترم بهم روغن کرچک داده ک روزی ی قاشق بخورم.دو روزه دمنوش زعفران کمرنگ و روغن کرچک میخورم.و دوش اب گرم میگیرم.چیکار کنم دردام شروع بشه؟دردای زایمان خیلی سخته؟

سینم هنوز شیر نیومده.هی سفت میشه و درد میکنه بعد چند روز شل میشه ودوباره سفت میشه.هیچ ترشحی هم نداره.یکمم خشکه نوکش وچند تا دونه ی سفید رو نوکش داره

خودش باید شروع بشه
تو سعی نکن دردت بگیره
خودش ک ۹ ماه و ۹ روز بشه دردت میگیره
درد وحشتناکی نداره
مثل پریودیه که میگیره و ول میکنه

حتما ک نباید ترشحی داشته باشه
وقتی زایمان کنی شیر آغوز شروع میکنه به اومدن ک باید بچه انقدر مک بزنه تا بیاد

شما چقد خوش بین هستین.ب ادم ارامش میدین.اخه شنیدم دردش مثل شکستن هم زمان بیستا استخونه

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: عزیزدلم
نه حس اینو داری ک استخونت میشکنه نه چیز دیگه ای
میگن تحمل درد پریود واسه ما زن ها وحشتناکه
ولی بالاخره یه جوری تحملش میکنیم
اوج درد وحشتناکش یه ربع هست
وگرنه تا قبلش بیست ثانیه درد میگیره
یه ربع ول میکنه و همینطوری هی زمان گرفتن و ول کردنش نزدیک میشه
الانم از بی حسی موضعی و این چیزا استفاده میکنن
اگر بیشتر دردت رو توی خونت تحمل کنی بعد بری دکتر بهتره
چون دکترای ما حوصله ندارن
امپول فشار میزنن ک زودتر بیاد بچه
امپول فشار دردی ک تو نیم ساعت ب نیم ساعت تحمل میکی توو خونه رو یه سره میکنه و دردت اروم نمیشه
ب قول یکی از بچه ها حواست به مسافتی ک باید بری بیمارستان هم باشه
اگر نزدیکته بیمارستان، وقتی دیدی دردت یک ریع یکبار شد پاشو برو بیمارستان
ان شالله تا دو ساعت بعدش زایمان میکنی و خیلی خسته نمیشی اونجا

خانوما واسم دعا کنید

حتماعزیزم استرسوازخودت دورکن انقدرم ک بزرگش کردن سخت نیس یکم دردش ازپریودبیشتره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.