درد ران و پشت ران پا

بچه ها کمک دو روزه ران پام و پشت رانم داره از درد میترکه دیروز شبیه وقتی بود که یکدفعه ورزش میکنی وبعدش بدنت میگیره یعنی با راه رفتن درد میگرفت امروز حالت عادی هم درد داره نمیتونم خمش کنم درازم میکنم درد میگیره خیلی شدید :sob::sob::sob: چکار کنم با چی خوب میشه؟ماساژ و آب گرم به نظرتون جواب میده

عزیزم منم ی چند روز پیش کشاله رانم درد میکرد جوری که نمیتونستم راه برم بشینم یا پامو دراز کنم
تا شب تحمل کردم بعد هرجوری بود خودمو زدم ب خواب تا خوب شد ولی گاهی خیلی کم دوباره درد میگیره

از چیه خب عزیزم نمیدونی شما؟مخصوصا پای چم خیلی افتضاح دردش حاضرم قطعش کنم :smile: منم دو روز اینجوریم ولی موقع خوای اذیت نداره بیشتر وقتی رو صندلی نشستم وراه میرم

منم پای چپم بوده شاید یکی از علایم بارداری باشه
اگه در حال اقدام ب بارداری هستین

:open_mouth::open_mouth::open_mouth: واقعا آره اقدام که هستم یک هفته هم عقب افتاده ولی یکی دو روز بعد تاخیر بی بی زدم منفی بود دیگه هم بیخیال شدم

من دیروز رفتم بودم دکتر گفته که اگه سوزش ادرار داری ب مثانه ات فشار اومده :confused:

برا بی بی چک باید حداقل ی هفته ده روز بگذره

نه سوزش و اینا اصلا ندارم فقط زیرشکم درد آهسته و پیوسته کمر درد گاهی شدید گاهی کم و اینم جدید بود خداروشکر :neutral_face:

منم چند روز قبل موعد پریودیم زدم منفی بود

آره واسه همین گذاشتم فردا پس فردا قشنگ هفت هشت روز بگذره شما الان بارداری؟چندوقته؟

وای منم همینطوریم
ولی من حالت تهوع سردرد بی حالی خداروشکر الان یکم بهترم
ولی کمر درد حالت تهوع دارم😣

آخه واسه من جالب بود روز پری یک چیزی افتاد بعدش منفی شد

نمیدونم من تازه دیروز ازمایش دادم هنو جوابش نگرفتم
دعا کن باردار باشم

حالت تهوع که رو شاخشه ولی اونم میگم احتمالا تلقین البته در حد بالا آوردن و عق زدن نیستم فقط حسشو دارم

انشالله که بارداری میتونی بری ازمایش بدی زودتر نشون میده تا بی بی چک

وااااااااااای عزیزم انشاالله که مامان شدی برو امروز جوابشو بگیر ما دردامون مشترک هرچی شدی منم همونم احتمالا :blush:

منم فقط تهوع دارم ی هفته هیچی نمیپختم اصلا سمت اشپزخونه نمیرفتم حالت تهوع داشتم

دیگه آزو گذاشتم واسه شنبه گفتم جمعه بی بی برنم ببینم جواب میده یا نه
شوهرم میگه شکمت بزرگ شده برو ازمایش منم میگم نه اول باید بی بی مثبت شه همه اول اون مثبت شده بعد رفتن آزمایش :smile:

انشالله عزیزم
هر دو با هم مامان بشیم :heart_eyes:

خب پس شما تلقین نیست خودشه :heart_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.