درد دل، خیلی داغونم😔😔

مردا کلن وقتی زن میگیرن یادشون میفته خواهر مادرم دارن. والا نصفه نیمه چیه من بودم خونه رو رو سر شوهرم خراب کرده بودم با این حرکتش

2 Likes

فک نکنم کسی باشه تو جمع که هیچ مشکلی نداشته باشه

2 Likes

قراره الان کارش تموم شد با هم بریم خونه مامانم
ولی از لجش نمیرم چون میدونه نقطه ضعفم خونه مامانمه
ولی در عوض منم باهاش نمیام خونه باباش که مثل معتادا خودشو واسه خونشون بخارونه
چون هر شب اونجا نره حضورشو ثبت نکنه اون شبش روز نمیشه

1 Likes

خونه بابام یه شهر دیگه س یه ساعت ونیم فاصله س از اینجا
ماهی یه بار میرم یه چند روز میمونم بعد میاد دنبالم

1 Likes

گاهی وقتا بگذرین.خیلی سخت نگیرین
ماهام در آینده قراره مادر شوهر بشیم و قطعا همه پسرمونو به عروسمون ترجیح میدیم.
تا جایی که راه داره کوتاه بیایم و زندگیمونو سخت نکنیم

2 Likes

منم هميشه واسه همين موضوعات دعا ميكنم خدا بهم دختر بده :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
به قول قديميا : ميخوام بزايم دختري روم بندازند لحافه زري
جامو پهن كنند تو 5 دري
نميخوام بزايم پسري …

2 Likes

:joy::joy::joy: باحال بود

ادامه داره گفتم شايد به خانم هاي باردار حاوي نوزاد پسر بر بخوره

1 Likes

هووووف شوهر توام‌که عین شوهر منههههه

خخخخخ من پسر دارم

1 Likes

عزیزم ببخشید می پرسم چندوقته ازدواج کردی؟ اگه اوایل ازدواجتونه طبیعیه.حالا درسته مشکلاتی داره خانواده اش ولی در اوایل سالهای ازدواج مرد هنوز از خانواده خودش کاملا مستقل نشده نه از لحاظ عاطفی و نه به لحاظ روانی…پس زمان بده و تمام این ناراحتیا رو باخودش مطرح کن و بکو من توجه و محبت بیشتری می خوام

عززيمي
خدا حفظش كنه
منم واسه پسر دارا سانسور كردم :wink::wink:
بعدم عزيزم اينكه بعدا بچه هامون چه پسر و چه دختر باهامون چه جوري رفتار كنند بستگي به تربيت امروز خودمون داره

1 Likes

یک سال و ۵ ماهه که ازدواج کردیم. بارها بخدا بهش گقتم من محبت و توجه میخوام ولی انگار نه انگار

ینی امیدی هست که درست بشه این وضعیت؟

اخی عزیزم دقیقا حدس می زدم.اره مقالات روانشناسی بخون، بسته های آموزشی دکتر علیرضا شیری رو تهیه کن از طریق سایت توانگری و کانال دکترشیری .خیلی عالیه.

بله یقین داشته باش همه چیز عوض میشه روزی میرسه که مدام ازت به خاطر این صبوریهات و از خودگذشتگی هات معذرت خواهی میکنه و عاشقانه برات همشونو جبران میکنه

من ک تحمل ندارم همسرم به جزمن به کسی انقدتوجه کنه چه صبری داری واقعا

1 Likes

وای مریم جان حرف دل منو زدی
منم جنگ اعصاب این صحبتا رو دارم
بخدا وقتی حرف میزنم فقط هدفم اینه مخاطبم رو اصطلاحا آدم حساب کنم کم محلی نشه بهش با سکوت کردن اما تهش میشه چرا اینو گفتی چرا اونو گفتی چرا ال کردی چرا بل کردی،،،خوشبختانه خود شوهرم اصلا نکته سنج و اهل بحث نیست ،،اما سر زبونش میزارن و میان رو مخش
منم خسته شدم
گفتم دیگه نمیام ک از خیرخواهی و حرفای مثبتم برداشت بد نکنن ،،،هر کس برداشتی بر اساس شخصیتش از صحبت آدم میکنه هر کس به بخش مثبت حرف فرد توجه کرد یعنی ذات خودش مثبته و خلافشم همینه دقیقا

خیلی این روزا دلم برای شوهرم میسوزه :pensive::pensive::pensive:
هم مجبوره غر غر و گلایه های منو بشنوه
هم از طرفی مدیریت مسائل احساسی بین زن و خانواده برای مردا کار ساده اییه :pensive:

خدا از باعث و بانیش و فتنه گرا نگذره الهی

2 Likes

الهام جون خودت استفاده کردی؟
مطالب تو قالب پی دی اف هست؟
میشه یه خواهشی کنم که اگر ممکنه یه نمونه از کارهاشون رو اینجا بزاری که اگر مفید بود بریم تهیه کنیم؟

نلی جان متاسفانه هر کس به نوعی داره میکشه پسر منم تقریبا هم سن پسر شماس اگر بخوای به خودت آسیب بزنی صدها برابرش به پسرت میخوره کی بیشتر از شما دلسوز و خیرخواهشه؟
همین درداس که میگم زن ایرانی مظلومه و در برابر این ظلمها همه میگن تحمل کن و زندگیتو بکن، یعنی شرایط و ضوابط طوریه که تحمل نکنی برات بدتر میشه و زن مجبووووره سکوت کنه و قورت بده.
لعنت خدا بر کسانی که پایه های این فرهنگ ظالمانه و عرب ماب رو تو سرزمینمون کاشت.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.