درد در سینه

سلام.من الان چند وقته سینه چپم یهو تیر میکشه و برا چند ثانیه نمیتونم تغییر حالت بدم و نفسم بند میاد.برا کسی این حالت پیش اومده آیا؟دکتر میگه چیز خاصی نیست اما اخیرا دردش بیشتر شده

1 Likes

سلام عزیزم اگه بارداری این موضوع پیش اومده طبیعیه و جای نگران کننده نیست اغلب زنان با بزرگ شدن سینه این درد ها میاد سراغشون اگر فکر میکنید که ممکنه درد قلب باشد شاید اشتباه میکنید درد قلب هم با تنگی نفس و گرفتگی قلب همراه است

ن باردار نیستم.تو اقدامم عزیزم

1 Likes

پس همونه انشالله که بارداری منم همینارو داشتم

من فک میکردم باردارید

ن باردار نیستم نزدیک ب ۱۰ ماهه اینجوریم جدیدا دردش بیشتر شده،ی وقتایی احساس میکنم قلبم برا چند دقیقه خالی میشه و یخ میکنه…خواهش میکنم اگه میتونین راهنماییم کنین ممنون

عزیزم انشالله که گرفته باشه اغلب خانوما هورموناشون تغییر میکنه انشالله برای شما هم همین باشه به نوک سینه ات دست بزن ببین درد میکنه

سلام عزیزم
اگر فکر می کنید دردش بیشتر شده و غیر طبیعیه یه سونوگرافی انجام بدید تا خیال تون راحت بشه

ممنون عزیزم :rose:

1 Likes

ممنونم عزیزم🌹

2 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.