درد در تخمدان پس از تخمک گذاری

سلام دوستای عزیزم. چند تا سوال داشتم .ممنون میشم پاسخ بدید.
من بعد از تخمکگذاری ام درد خفیفی تو ناحیه ی تخمدان راستم احساس میکنم .اول گفتم درد تخمک خوب میشه ولی بعد یک هفته هنوز خوب نشده . علائم عفونت هم ندارم.فقط درد خفیف احساس میکنم همین .توی اقدام هستم.گفتم نکنه باردار شده ام و خارج از رحمی هستش و اولشه وهنوز به پارگی و خونریزی نرسیده باشه .آخه هنوز به موعدم هم مونده که مثلا بفهمم حامله ام یا نه و آز بدم. تنبلی خفیف داشتم ولی با مصرف یک ماه متفورین خوب شدم. حالا بنظرتون چیه این درد؟ تا موعدم صبر کنم و بعد اقدام کنم؟

1 Likes

دقيقا من هم مثل شما بودم
هميشه موقع تخمك گذاري درد داشتم
اون ماهي كه اقدام كرديم براي بارداري بعد از نزديكي تخمدان راستم خيلي درد گرفته بود
و همون موقع باردار شده بودم

1 Likes

تا تخم از لوله فالوپ بگذره و بياد به رحم برسه و لانه گزيني كنه چند روزي طول ميكشه

دیگه چه علائمی داشتین؟

آخه یک هفته ای از تخمک گذاریم گذشته .بنظرتون فعلا موقع لانه گزینی نرسیده؟

بعد از نزديكي همين درد يه طرفه كه بعضي مواقع شديد بود
موقع پريودم كه شده بود دو روز لكه بيني لانه گزيني داشتم و تموم شد
و بعدش بيبي زدم مثبت شد

مال من دقيقا همون روز پريودم شد كه اصلا من فكر كردم لكه بيني قبل از پريوده

آره .میگیره و ول میکنه .شما هم شک نکردید که ممکنه عفونتی یا کیستی چیزی باشه؟

به عفونت شك كردم ولي بعد چند روز خوب شد و اصلا يادم رفت :smile:

آها .علائم دیگه ای نداشتید توی همون بازده ایی که تخمدانتون درد خفیف داشت؟

خدا کنه برای منم خوب بشه .ممنون از راهنماییت عزیزم.برام دعا کن حامله باشم .بازم ببینم خانم حکیمی عزیز بهم چی میگه

ان شاالله
استرس نداشته باش

منم برعکس هم روز تخمک گذاری و هم تا چند روز بعدش تخمدان سمت چپم خیلی درد میکرد و منقبض بود در حدی که پامو میاوردم بالا درد میگرفت ولی الان خوب شده

بارداری گلم ؟؟؟

منم روز ۷ سیکلمه دوشب پیش نزدیکی داشتیم از دیشب تخمدونام درد میکنه هنوز تخمک گذاریمم مونده اینماه قرص کلومیفن لتروزل متفورمینم خوردم ممنون کمکم کنید

نمیدونم عزیزم ماه اول اقدامم

ولی خوب چند روزه که خیلی همش گشنم و میشه و ضعف میکنم

حالا نمیدونم از علائم بارداریه یا نه

ای جان انشاله بارداری خانمی من ماه چهار اقدامم :cry::cry::cry: ی پسر ۴ ساله دارم

عزیزم ب علائم توجه نکن من دوماه پیش ۱۵ روز عقب انداختم تمام علائمو داشتم ضعف گشنگی سردرد پادرد پهلودرد و … ولی با ۱۵ روز تاخیر پریود شدم انشاله شما بارداری حتما بهم خبربدی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.