درد حین تکان خوردن جنین در ماه اخر

سلام دوستان من هفته 35م نینی م تکون میخوره رحمم و شکمم درد میگیره شمام اینجورین؟

آره عزیزم،چون اومده پایین فشارمیاره به رحم

پس طبیعیه ارزو جون من میترسم چون سرکلاژمو باز کردم میترسم هر لحظه بیاد:disappointed_relieved::scream:

1 Likes

نه نترس عزیزم دوهفته دیگه بدنیابیادهم خوبه

1 Likes

منم با تکوناش درد دارم، هفته تقریبا سی و شش هستم…اواخر سی و پنج.

1 Likes

دکتر چیزی بهتون نگفت بهش گفتید

بهش نگفتم.چیز خاصی نیست، جاش تنگه…من از دو سه ماه پیش حین تکوناش درد دارم،، فکرمیکنم عادیه…چون دردش عجیب و غریب نیست، قابل تحمله

من میترسم دهانه رحمم باز شده باشه درد داشته باشم دردتون چجوریه. تیر میکشه؟

مرسی گلم

1 Likes

نه درد زایمان نیست.تازه برای ماها که زایمان و بارداری دومه، از همون اول بارداری دو سه سانت بازه…ولی اینا دردای زایمان نیستن.شاید انقباض باشند، که معمولا بدون دردن

عزیزم دهانه هم باز شده باشه درحد دو سه سانته، درد زمانی شروع میشه که وقت زایمانت باشه قشنگ درداش مشخصه منظمه…یعنی درده ها :joy: به این مدل تکونای بچه درد نمیگن.

اولین زایمانمه نمیتونم زیاد تشخیص بدم اخه دکترمم گفت خیلی انقباض داری نگران شذم و خوشحال
:grin:

به سلامتی عزیزم.خوبه این انقباضا…کمک کننده است، به همون دو سه سانت کمک میکنه که عالیه…خیلیا به زور یک سانت میشن.ایشالا هرچی خیره

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.