درد تخمدان بعد از قرص

سلام دوستان دکترمن برام لتروزل از ۳تا۷پری روزی دوتا داد مصرف کردم بدون امپول آزادسازی ٬حالا۳روزه قرصام تموم شده تخمدان چپم خیلی تیرمیکشه و دردمیکنه بنظرتون آمپول نزدم تبدیل ب کیست شده ک اینقد تخمدان چپم دردمیکنه؟؟؟؟

نه دل درد طبیعیه. منم اینجوری بودم بعدش که پریود شدم تا سه روز لکه بینی داشتم فکر کردم کیست شده خیلی نگران شدم. ولی بعداز سه روز خونریزی زیادشد که نشان میده کیست نداشتم

دل درد ندارم ک تخمدانم دردمیکنه

تخمدان هم توی دله:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

منظورم همون تخمدانه

واسه توهم آمپول نداده بوددکتر؟بالتروزل باردار نشدی؟

تخمک گذاری داری عزیزم نگران نباش این درد طبیعی هست البته اگر ادامه دار بود یه سونو بده ولی مطئنم چون منم تجربه کردم ۷ روز پری با ۳ میشه ۱۰ روز احتمالا تا ۲ یا ۳ روز دیگه ادامه داره . ان شاالله این ماه باردار میشی

وای خداازدهنت بشنوه مرسی اره شاید ازتخمک گذاریه این دردا ممنون ازجوابات:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.