درد بازو از آرنج و ضعف بازو

بچه ها من بازوم تا آرنجم درد میکنه طوری که حتی نمیتونم لباسمو در بیارم یا بازومو بالا ببرم شبها دردش بیشتر میشع کسی تجربه ای داره یا علت دردش چی میتونه باشه بنظرتون

1 Likes

من تجربشو دارم. درد عصبیه
هروقت استرس داشته باشم اینطوری میشم

1 Likes

واقعا عزیزم درست یکم استرس عصبی دارم ولی زیاد نیست اصلا موندم چیکار کننم شب در هاش زیاد میشه فک میکنم کامل دراز کنم یا روی دستهام بخوابم خوب میشه

1 Likes

فک میکنم ماهیچه هام سرما خوردن امکان داره یا نه نمیشه همچین چیزی

1 Likes

دردهای عصبی یا دردهای ناشی از افسردگی دقیقا غروبها یا شبها شدیدتر میشن

1 Likes

اولین باره اینجوری میشی؟

1 Likes

وای خدایی من چیکار کنم عزیزم بنظرت برم دکتر دارو بده یا خوب میشه دقیقا شب ها بیشتر میشه صبح اینا کلا یادم میره

1 Likes

آره عزیزم از قبل عید یه چند هفته مونده به عید اینطوری شدم فکمیکردم زیادی کار کردم یا بازوهام سرما خوردن یه چند روز بگذره خوب میشن یکم اروم شد ولی خوب نشد

1 Likes

اگر ربطی به کار کردن نداشته باشه عصبیه
اگه با گرم کردن بهتر نشد یا عصبیه یا کشیدگی تاندون که تو این حالت اگر کار سنگین بکنی دردش بدتر میشه
اگه با گرم کردن بهتر شد ممکنه آرتروز باشه
اگه با سرد کردن بهتر شد کشیدگی تاندونه

1 Likes

با گرم کردن یکم فرق میکنه نه زیاد ولی حس میکنم با لباسی که آستین نداره بازوهام سرما رو جذب میکنن چون عادت دارم تو زمستون و تابستون نصفه بپوشم ولی الان مجبوری استین بلند پوشیدم

1 Likes

عضلاتت درد میگیره یا استخون یا مفصل؟
موقع کار کردن بهتر میشه یا بدتر؟

1 Likes

ممکنه ارتروز باشه. ارتروز دردش موقع کار کردن و یا وقتی که گرمش میکنی بهتر میشه

1 Likes

عضلاتم بیشتر درد میکن به انگشت هام هم میزنن انگار بی حس میخوان بشن بازو سمت چپ ام دردش بیشتره

1 Likes

بری دکتر ممکنه ازت نوار عصب و عضله بگیره
بعدشم بهت کلسیم و ویتامین ب۱ میده و مسکن
و یه داروی آرامبخش

1 Likes

وای خدا کنه از خستگی باشع رفع بشه بره موقع کار کردن هیچی حس نمیکنم فقط شبها که میخوام بخوابم نمیتوننم ارنج امو باز وبسته کنم

1 Likes

اگر دکتر نرفتی خودت حتما کلسیم و ب۱ ۳۰۰ بگیر روزی یدونه بخور ضرر نداره
ویتامین دی هم اگه نمیخوری حتما بخور

1 Likes

نوار عصب و عضله تا حالا نشنیده بودم همسرم میگه بریم میگم خود به خود خوب میشع ولی مختل میکنه بدنمو اذیت میشم

1 Likes

شبا ژل آیس یا پماد رزماری بزن به دستت بعد با باند کشی ببند، کیسه آب گرم یا تشک برقی یا حوله گرم بذار روش . خودش خوب میشه نگران نباش

1 Likes

به نظرم دردش موقتیه. چیز مهمی نیست

1 Likes

باشه عزیزم میگیریم میخورم شیر اینا خیلی دوس دارم ویتامین د هم تازگیا یه چن ماهی میشه نمخورم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.