دردهای کاذب زایمان

سلام بچه ها الان دو روزه درد پریودی دارم میگیره ول میده تاریخ زایمانمم 7مردادهست به نظرتون این دردا از علاعم زایمانه

3 Likes

سلام عزیزم

برو معاینت کنه دکترت

1 Likes

دوست منم ۷مرداد بود امروز رفت برا زایمان

برو دکتر شاید رحمت داره باز میشه

سلام بچه ها زایمان کردم

7 Likes

به به
مباااارکا باشه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
انشاالله خداوند براتون حفظ کنه نی نی ناز و :blue_heart::green_heart::purple_heart::cherry_blossom::leaves:

طبیعی گلم ؟ :heart_eyes:
مبارکه انشالله قدمش خیر باش ب سلامتی انشالله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

به سلامتی عزیزم

ای جووووون:heart_eyes:

قدمش مبارک باشه براتون انشاله
حالت خوب شد بیا از زایمانت بگو
دوس دارم بدونم زایمانت چه جوری بوده :heart_eyes:

مبارک باشه بسلامتی

ای جوونم قدم نو رسیده مبارکه عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

زایمانم سخت بود ولی خداروشکر که گذشت یه هفته درد کاذب داشتم من می‌گرفت ول می‌کرد آخرشم خونریزی کردم بعد شدید شد

4 Likes

ممنون از همتون عزیزای دلم

1 Likes

خداروشکر
قدمش مبارکه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose:

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

سلام عزیزم قدمش مبارک باشه میشه بگین چطوری درد داشتین چون منم چند روزه درد دارم شکمم سفت میشه کمرم و شکمم درد میکنه

انشاله به سلامتی
قدمش پراز خیر و برکت باشه براتون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::star_struck:

درد کمرو شکم. داشتم اصلا نمیتونستم بخابم پادرد خیلی میشدم نیم ساعت یه بار درد داشتم هی کمتر میشد یهو کلا چندساعت قطع میشدباز برمیگشت

1 Likes

یک هفته اینجور دردی داشتم دیگه روز آخر قشنگ رسید به هر 5 دقیقه یک بار خونریزیم داشتم رفتم بیمارستان ولی بازم آمپول فشار بم زدن گفتن دردت سرده باید برسه به یک دقیقه یبار

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.