دردهای شکم و کمر و باسن در بارداری

میخواستم بدونم این همه درد شکم و کمر و پهلو و گردن و باسن طبیعیه؟؟
من به شدت مخصوصا شکمم دور و اطراف ناف درد میکنه، دکتر میرم میگه چون وسط شکمه و پایین نیست اشکالی نداره، طبیعیه بخاطر بزرگ شدن سایز‌ و اندازه ها و کش اومدن شکمه، خواستم بدونم درست این حرف و علت های دیگش چی میتونه باشه، من به سمت چپ هم که میخوابم بعد از چند دقیقه پهلوم به طرز وحشتناکی درد میگیره، از طرفی هم مرتب پهلوی راست میخابم واقعا خسته و اذیت میشم
ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارید :pray:t3::pray:t3::rose::rose::heart::heart::heart:

منم مثل شمام عزیزم بعضی وقتا شکمم خیلی درد میکنه به قدری چند روز پیش درد گرفت که زنگ زدم به دکترم گفت بیا چکاپ بشی و رفتم و بهم سونو داد و خدارو شکر مشکلی نداشتم ولی این سکم درد بازم سراغم میاد مال من انگار یک طرف نافم درد میگیره که وقتی خوب میشه جاش دست میکشم درد میکنه .

1 Likes

باید هی جابه جا بشی از این پهلو به اون پلو .یه بالشت هم لای پاهات بزار یکم بهتره اکه دیدی زیاد درد پهلوهات پاشو یکم بشین تا بهتر بشه من این کارارو انجام میدم بهتر میشم یکم .فک کنم طبیعیه تو بارداری این چیزا مخصوصا اینکه ماه های بالاتر باشی من ۶ ماهه هستم .

1 Likes

گلم شما فعلا هفته هاتون کمه،رحم داره جا باز میکنه،این دردایی که میگید برای کشیدگی عضلاته که همشونم طبیعیه،هرچی هفته هاتون بالاتر بره،کشیدگی بیشتر میشه اما چون به درد عادت کردین شاید چیز زیادی حس نکنین

1 Likes

خیلی ممنونم از راهنماییتون بچه ها :heart::heart::heart::heart::heart::heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.