دردناک شدن و سنگین شدن سینه ها بعد پریود

سلام دوستان من ۴ ماه اقدام به بارداری دارم امروز روز ۹ سیکلم هست که سینه هام دردناک شدن و سنگین پریودم همیشه ۵ روز بود دو سری سه روز شده این ماه دو روز اول معمولی بود روز سوم لکه بینی خواستم بدون علت درد سینه بعد پریودی چیه

سلام عزیزم
اختلال در قاعدگی در زمان اقدام به بارداری طبیعیه و جای نگرانی نیست. اما اگر فکر می کنید این درد سینه خیلی غیرطبیعیه و نیاز به پیگیری داره می تونید به پزشک مراجعه کنید.

نه غیر طبیعی نیست مثل زمان قبل پریودی هستش ولی همیشه بعد از پریود قطع میشد ولی ایندفعه همچنان ادامه داره و سینه هام سنگین شدن و سوزش دارن .احتمال داره کسی حامله باشه و پریود بشه ؟؟بعضی وقتا شک میکنم :grin:

نه فکرنکنم احتمالش باشه

نه عزیزم امکان نداره باردار باشید. ممکنه به علت تغییرات هورمونی این درد و سنگینی رو داشته باشید، اگر اذیت تون نمی کنه چیز مهمی نیست.

اره عزیزم هیچی غیر ممکن نیست من مادربزرگم سر دایی بزرگم باردار بود تمام نه ماه رو عادت میشد

خودمم سر پسرم سه روز،بعد پاک شدنم تست زدم باردار بودم اما از هر هزار نفر یکی اینطور،میشه

چه میدونم والا منم حالا یه مدت صبر میکنم ببینم چی میشه من سه دوره هم دوفاستون خوردم که ماه پیش تموم شد ببینم این ماه چی میشه .کلا حال جالبی ندارم اشتهام کم شده بیحالم

سلام عزیزم .شما بعد پاک شدن چه حالتی داشتین که به حاملگی شک کردین ببیبی چک گذاشتین

همش حالت تهوع داشتم خصوصا صبحا که بیدار میشدم . همش دلم نون خشک میخواست .یکی از،شاگردای قرانیم وقتی دید حالم بده گفت بی بی چک بزن .من اصلا نمیدونستم بی بی چک چی هست. یگی خریدم دستورشم از داروخونه پرسیدم بعد زدم دیدم دوتا خط پررتگ شد به دوستم نشون دادم گفت مثبته بعد بردتم بهداشت پرونده تشکیل دادم. تازه بی بی چکی که سر پسرم مثبت شد دارمش تو البوم خاطرات پسرمه. :blush:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.