دردل های یه زن حامله

البته به خانواده خودم تا بحال نگفتم

شما میگین به مادرشوهرم بگم یا نه؟ از اینی که هست جری تر نمیشه دستش سبکتر نمیشه؟

اگه می بینی مادر شوهر باهات خیلی خوب و دوست داره واونم دو حرف مادرش حرف نمیزنه بامادری حرف بزن یه جوری بهش بگو که دیگه اعضایی خانواده شوهرت متوجه نشم

اگه مادر شوهرتون حمایتتون میکنه و پشت شماس و میتونین بهش اطمینان کنین،بگین بهش

نمیدونم تا بحال صحبتی از دعواهامون باهاشون نکردم …

عزیزم ببخشید اینطور میگم اما به خر هر چی بگی بازم جفدکش رو میندازه پس خودت رو کوچیک نکن. فکر کردی حالا بری بگی ننه اش میزنه در گوش پسرش؟؟؟نه فدات شم بر میگرده به خودت میگه چکارش کردی که بچع ام عصبی شده.سعی کن خیلی خونشون تری. من ماهی یکبار میرم

1 Likes

به نظر منم چیزی نگید به مادرشوهرتون
احساس میکنم از دست بلند کردن پسرشون روی زن خوششون میاد مادرشوهرا
یه جورایی واسه شوهرتم دیگه عادی میشه اینکار

2 Likes

رها جان گفتن دعواها و اینکه همسرت دست روت بلند کرده نه تنها دردی دوا نمیکنه باعث میشه قبح اینکار برای همسرت بشکنه و دفعه بعد راحت تر انجامش بده
اما ببخشید اینو میگم باید داد فریاد راه بندازی ک یکم بترسه و جرات نکنه دفعه بعد تکرار کنه،،مظلوم ک زیر دستش وایسی جسارتش بیشتر میشه
این یه راهکاره اما بازم با توجه به شرایط زندگیت و شناختی ک ازش داری عمل کن

1 Likes

اره خودمم فکر میکنم با گفتنش خودمو کوچیک میکنم بیشتر میخام کم محلی کنم

1 Likes

نه اتفاقا سروصدا که میکنم بیشتر عصبانی میشه

1 Likes

والا منکه یه بار رفتم پیش مادر شوهرم درد دل کردم گفتم پسرت سیگار میکشه من به خاطر سلامتی خودش میگم و … گله گی کردم که سیگار میکشه اونم بهم گفت من پسرمو بهت تحویل دادم سیگاری نبود هیچی دیگه قهوه ایم کرد :joy::joy: ازون به بعد بمیرم پیشش حرف نمیزنم
درحالیکه خوده شوهرم میگه از قبل سربازیش سیگار میکشیده خونوادشم تو خاطره هاشون چن بار گفتن که دستش دیدن و به روی خودشون نیاوردن بعد منکه حرف زدم جوابم این بود که ما اینجوری تحویلت ندادیم :neutral_face::neutral_face:

3 Likes

الان عزیزم توام بری پیششون بهشون گله کنی میگن پسره ما اینجوری نبود که خودت عصبیش کردی
به خدا چندین بار شده برادر شوهرم تو جمع سره جاریم داد زده یا حتی تو گوشش زده همین مادر شوهرم به من میگفت ببین چجوری بچمو روانی کرده، اینجوری نبود که انقد صبور و مهربون بووووووووود معلوم نیس چیکار میکنه پسرم روانی شده اصن

1 Likes

وای چه بد.چه مادر شوهری

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

اییییشششششش تحفه زاییده عاطی جون
خوبه یه روزم نمیتونن تحمل کنن بچه هاشونو بعد از اینکه زن گرفتن

افاده ها طبق طبق :rage:

ایش چه مادرشوهر خری واقعا که:rage::rage::rage:

عجب آدمیه این دیگه نوبره

دقیقا همینطوره شمانباید با داد وبیداد کردن بدترش کنی

الهی عزیزممم اصلا خودتو ناراحت نکن فقط فقط به فکر خودتو بچت باش مرد جماعت اینجوریه گلم مرد خوب هم ادم تاج ب سر میکنه هم خاکبرسر کلا این موجود افریده شده برا عذاب زن خدا ارحم الراحمینه توکل کن بخداااا خدا خودش پشت پناهته

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.