درآمدتون چقدره ؟

سلام
میخواستم از خانم هایی که باردارن یا تازه بچه دار شدن یا قصد بارداری دارن بپرسم درآمد ماهانه شون چقدره؟؟و آیا خانواده هاشونم بهشون کمک میکنن یا نه؟ میخوام بدونم کسی هم مثل ما درآمد پایین و بدون پشتوانه هست:pensive: ما از ترس خرج و مخارج بچه دار نمیشیم واقعا درآمدمون نمیرسه.ولی خیلی دوست دارم مامان بشم :sob:

1 Likes

عزیز ما درامدمون یه تومنه ولی یک سال دنبال بچه ام و هشت ماه اقدام کردم که بی جواب موندم چون منم دقیق فکر شما رو میکردم نگران هزینه اش بودیم حالا مجبورم ماهی خداتومن بدم دکتر و دارو ببینم کی جواب میگیرم اگر همون موقع اقدام کرده بودم این پولی که حالا هزینه قرص و سونو دکتر میکنم می‌تونستم اون موقع واسه بچه ام بکنم
پس به نظر من اقدام کن توکل کن به خدا

بچه روزیشو با خود میاره عزیزم نمیفهمی چطوری جور میشه

4 Likes

هرچی بیشتر صبرکنی هزینه ها بالاتر میره که پایین نمیاد…اگه از نظر فکری آمادگیشو داری و از پسش برمیای مسائل مالی رو به خدا توکل کن…به قول معروف هرآنکه دندان دهد نان دهد :blush:

ما از بعد عید برنامه ریخته بودیم برای بچه دار شدن.دکترم رفتم.ماه بعد میخوایم اقدام کنیم
ولی متاسفانه تو شرایط بد اقتصادی همسرم دو روزه که اخراج شده.من خیلی ناراحتم.افکارم ریخته بهم.
داره یه جا دیگه براش کار جور میشه دوستان عزیز برامون دعا کنید.امیدوارم این باعث نشه برناممون عقب بیفته.
من شرایط روحی خوبی ندارم.خواستیم بچه بیاریم شرایط روحی و روانی خونوادمون خوب شه :pensive:

3 Likes

عزیزم :heart_eyes:انشالله همسرت دوباره ميره سرکار،توکل به خدا کن

انشااالله.ممنون عزیزم

عزیزم من خودم بعد نماز صبح برا وسعت روزي،10مرتبه سوره قدر رو ميخونم شما هم بخون مجربه

3 Likes

چشم حتما :bowing_man:

ای بابا چقدر بد. ما هم درآمدمون کنه هم هر لحظه احتمال اخراج شدن هست شرکتشون مزخرفه. واسه همین شوهرم میترسه و میگه بچه نمیخوام ولی من دلم بچه میخواد :sob:

همسر منم زیاد مایل نبود.تازه راضی شده بود بچه دار شیم این اتفاق افتاد :pensive:
انشاالله که کار همسر شما همیشه باشه.شرکتا وضیعتشون خیلی بد شده

درآمد ماهم همینجوریه ولی شوهرم میگه بچه نمیخوام از خرج و مخارجش میترسه .ولی من دلم بچه میخواد. هر چقدر هم بهش میگم فایده نداره میگه نمیخوام. میگم یه روزی پشیمون میشی میگه نمیشم. میگم بقیه مردم که درآمدشون پایینه پس چطوری بچه دار میشن میگه اونا خانواده هاشون کمک میکنن. یعنی هرچی میگم اون یه جوابی میده که دهنمو ببنده .دعا کنین خدا خودش راضیش کنه

انشالله یه کار بهتر با درآمد بالاتر برای شوهرت پیدا بشه و خدا یه بچه خوب و سالم بهتون بده.

انشاالله.ممنون دوست عزیز.
انشاالله شمام به زودی مامان شی :kissing_smiling_eyes:

اگه قبول کنه :sob::sob::sob:

سلام من خودم یه کوچولودام همسرمم دانشجویه بنده خدا زیاد درامدی ان چنانی ندارم اما خللی دربچه داریمون نشد چون من خودم خیلی کوتاه اومدم ومخارج بچه رو کم کردم…بعنوان مثال وقتی به غذای کمکی میرسه نیازی نیس حتما سرلاک با قیمت خدا تومن بخری میتونی یکم حوصله کنی وخودت فرنی لعاب برنج ویا…درست کنی… بنظرمن مادر خیلی تو مخارج موثره…البته در این شک ندارم روزی رو خدا میرسونه ازوقتی دخترمون اومده علاوه برمخارج خودمون تونستیم پس اندازم کنیم باهمین کلاس خصوصیا وپروژه هایی پیش میاد…درضمن کمک هیچ کدوم از خانواده هامون رو هم قبول نکردیم تا خدای نکرده دراینده منتی نباشه…انشاالله بزودی مامان بشی ببخشید طولانی شد

کاش یکی این حرفارو به شوهرم میزد
پریشب بهش میگم همه مردم دنیا خانواده هاشون پشتشونه میگه آره .میگه فقط ما بدبختیم یعنی
میگه من نگفتم بدبختیم
زیادم نمیشه باهاش حرف زد عصبانی میشه. نمیدونم شاید قسمت اینه :pensive:

بچه رزق وروزیشو باخودش میاره اصلا شک نکن تواین مورد توکل به خدابگن

عزیزم کم کم قانعش کن بخدا شوهرمنم نمیخاست میگفت وضعمون خوب نیست الان وزوده ولی کم کم من قانعش کردم هی درباره بچه ها وعشق به بچه هاگفتم بهش و هربچه ایی توفامیل نازبود ومیدادم دستش وکم کم بچه های دوستشو دید دوقلون ترغیبش کردم بیارتشون پیشم دیدشون بازیاشونو دید الان دوماه راضی شده وخیلیم خوشحاله واین ماه اول اقدام کردیم وهی دعامیکنه این ماه باردارشم بچه میخاد

فایده نداره گلم. اصلا فایده نداره. رابطه اش با بچه های فامیل خیلی هم خوبه ولی میگه خودش بچه نمیخواد.حتی مادرش و خواهرش هم باهاش حرف زدن. خواهرش با ما تو یه سال ازدواج کردیم الان اونا دارن اقدام میکنن میگه اونا پشتشون گرمه کرایه خونه ندارن :disappointed_relieved:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.