دختر ٩ ماهه ام خودش چيزي نميخوره

سلام دوستان كمك لازم دارم دخترم ٩ ماهش تازه تموم شده٥ ماهه كه بود همه چي دهنش ميزاشت نون ميدادم دستش ميبرد دهنش اينقدر گفتم جيز كه ديگه دست نزد الان هم هر كاري ميكنم هيچي طرف دهنش نميبره جز شيشه شيرش
هر چي خودمون بديم ميخوره اما خودش حتي نون هم طرف دهنش نميبره
هر كاري هم كردم نميشه جيغ ميزنه گريه ميكنه
كسي بوده مشكل منو داشته باشه و حلش كرده باشه

پسر منم ۸ ماه و نیمشه منم میترسم چیزی بدم دستش خودش بخوره چون یبار نون دستش بود یدفه کرده بود دهنش داشت خفه میشد من بالا سرش نبودم اگر پدرش دیر رسیده بود خفه میشد دور از جونش به همین خاطر ترجیح میدم چیزی ندم دستش. شیشه شیرشم دستش میگیره درست شیر نمیخوره بیشتر باهاش بازی میکنه.

بده دستش بالا سرش باش حواست باشه وگرنه مثل بچه من ميشههيچي نميبره دهنش

اتفاقا علاقه به قاشق و بشقاب داره ولی دهنش نمیتونه بکنه بیشتر باهاش بازی میکنه

سلام دخترمن 11ماهشه خودم که کنارشم همچی بهش میدم تابخوره یاپوره سیب براش درست می کنم تیکه های کوچیک میکنم تا خودش بخوره چون خیلی تواطرافیانم دیدم بچه 3سالشه خانوادش بهش غذا میدن بنظرم اصلاشایسته نیس…بنظرمن دخترتون شاید ترسیده اگه بهش گفتین جیز براهمین خودتون یکم ازغذایی که میخادبخوره رو بخورین شاید اونم ترغیب شد تا بخوره…تابحتی من قاشقو میدم دست خودش اماخودم انتهای قاشق رو می گیرم تانریزه اگه هم ریخت زیاد حساس نباشید بچن دیگه…انشالله خداکوچولوهاتون روحفظ کنه

2 Likes

کانال @ninifood رو تو تلگرام ببینید خیلی خوبه
غذاهای مناسب هر سن بچه رو نوشته
غذا با سویق هم داره :yum:

1 Likes

بذار کم کم بازی کنه تا یاد بگیره.همه اولش همین طورن.تو سن پایین یاد بگیره کار خودت راحتر میشه.

1 Likes

ولش کن کثیف کاری میکنه خودم تند تند میدم دهنش راحتتره

:confused::expressionless:
غذای اصلیشو بده یکمم بریز تو ظرفش یکم خودش تلاش کنه.
زیرش یه چی پهن کن کثیف نشه فرش

2 Likes

دستت درد نکنه تیام جون رفتم عضو شدم خیلی خوبه.

1 Likes

نزاری خودش بخوره بعدا عادت میکنه هی باید دنبالش بدویی تا غذا بخوره
خصوصا وقتی راه بیوفته اینور و اونور بدوه
زیرش پارچه بزرگ پهن کن بزار با غذا هم بازی کنه هم بخوره :heart_eyes::heart_eyes::yum::yum::yum:

1 Likes

خواهش میکنم امیدوارم مفید باشه برات :heart:

1 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob: الان غذاهاش سوپی و شله یه جا بند نمیشه کل زندگی رو به گند میکشه باید بزارم روی پام تا بشینه و بعد غذا بدم.
وای مادر بودن چقدر سخته :sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

آخ فک کن دست کنه تو سوپ مشت کنه بیار بیرون بریزه رو صورتش :rofl::sneezing_face:
خخخخ آره راسیمیگی سخته ولی یکم بزرگتر شد پلو ی نرم و ماکارونی واس بازی کردنشون خیلی خوبه :grin::grin:

1 Likes

منو نترسون :sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

رو صورتش عیب نداره رو فرش رو مبل لباسای خودش لباسای من دقیقا اولین کاری که میکنه دست میکنه تو سوپ بعدم میماله همه جا واقعا نمیشه اجازه داد خودش بخوره.

1 Likes

خوش به حالتون من هر كاري ميكنم خودش دست نميزنه ميگم كاش بريزه بپاشه ولي خودش بخوره مستاصل شدم :pensive::pensive::pensive:

من یه جایی خوندم اگه خودتون هم از غذاش بخورین وبگین خیلی خوشمزس ترغیب میشه حالاچن بارامتحان کنین انشالله که میخوره…اخه این وروجکامتوجه میشن غذاشون باما فرق میکنه … اماواقعابچه هاازین که خودشون غذا بخورن خیلی خیلی لذت میبرن…یه نکته دیگم هس بچه هاهرچند وقتی یه کارجدید یاد میگیرن انشالله خودش علاقه مند میشه

1 Likes

گاهی اوقات لج میکنن دخترمن یه چن روز هرچی من سعی میکردم بهش غذا بدم نمیخورد پارچه پهن میکردم ظرف غذاشو هل میداد میرفت اخرخونه اونجا غذاشو میریخت بعد میخورد…منم دیدم فایده نداره دیگه سعی میکنم بذارم خودش بخوره…شاید دخترشمالج کرده که نخوره نگران نباش عزیزم

والله از غذاي خودمونم ميزارم جلوش كه بلكه تشويق بشه خودش برداره اما اصلا تلاش نميكنه ديشب ميخواست سرش رو بكنه تو ظرف با دهنش برداره اما دست نزنه به غذا
بازم تلاش ميكنم توكل به خدا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.