دختر سه ماهه ام خیلی بد شیر می خوره

سلام دوستان
دخترم سه ماه ونیمشه الان یک ماه خیلی بد شیر میخوره سینمو نمیگیره از ۲۰ روزگی هم پستونک میخورد دکترم بردم گوش درد نداره ی مقدار ریفلاکس داشت که اونم ۲۰ روزه خوب شده بعضی از دوستان گفتن پستونک دادی به خاطر اونه سینتو نمگیره منم دیگه دوهفتس نمیدم شروع کرده به شست دست خوردن ولی بازبعضی روزا خوب میخوره بعضی روزا بد رژیم غذایی رو هم رعایت میکنم وتغییر نمیدم که مزه شیرم تغییر نکنه الان هم سینمو نگرفت دیدم خیلی گشنشه دوشیدم تو شیشه دادم خورد اولین بار بود این کارو میکردم. همیشه هم تند تند حموم میکنم که تنم عرق نداشته باشه لطفا راهنمایی کنید دوست ندارم شیر خشک بخوره

اخ اخ پسرم منم به زودی چهار ماهش میشه اونم دستشو میخوره برای منم بعضی وقتا کمتر میخوره

پناه جون دست خوردن نوزادان از نظر روانشناسی بد نیست و باعث صبوری کودکان میشه و ی دوره داره که خودشون بعدا ترک میکنن

1 Likes

برای من بیشتر شیر نخوردنش معظل شده

عزیزم فکر نکنم از پستونک باشه ، مگر اینکه بیش از حد بهش داده باش. من فقط موقع خواب یا جایی بودیم بهش میدادم
روی نوک سینه ات سالمه ؟ زخم نیست؟
شما همه موارد بهداشتی رو رعایت میکنی عزیزم، نمیدونم🤔
بهتره از دکترش راهنمایی بگیری.
ببین نمیخوام بترسونمتا چون برای خواهرشوهرم پیش اومده بود بهت میگم، وقتی خواهر شوهرم شیر میداده ، پریود نمیشده و یه مدت دیده بود بچه شیرشو نمیخوره و مدام لجگیر شده ، بعدش فهمید دوباره بارداره و هورمون ها طعم شیرشو عوض کرده.
خانومی دختر منم تو دوماهگی اینجوری بود حتی من صبح حموم بودم اما ظهر یا غروب گریه میکرد و شیر نمیخورد ، تا یه مدت هروقت که شیر میخواست ، باید همون موقع سینمو میشستم و بعد میخورد

1 Likes

سردیجات زیاد نخورید،این کارم اشتباهه که میدوشید میریزید توی شیشه چون اونجوری راحتر میخوره،دیگه سینه رو نمیگیره،قبل از شیر دادن سینه رو یه آب بزن و با حوصله شیر بهش بده،من صبور نبودم و بعداز زایمان هم اذیت میشدم برای همین بچه م شیرخشک خورد

1 Likes

ممنون از راهنماییتون

ممنون خانم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم.

اره عزیزم منم مطالعه کردم که نباید جلوگیری بشه ازش الان خیلی کمتر میخوره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.