دختر خاله ام باردار شد

سلام خانومای گلی که منتظر نی نی هستین اکثرا شماهارو من اومدم تو گپ تون راهنمایی تون کردم راستش منم همینارو به دختر خاله ام که چند ماه تو اقدام بود رو راهنمایی کردم باورش نمیشد ولی امروز متوجه شد که با راهنمایی من باردار شد لطفا هیچ وقت امیدتونو از دست ندید دختر خاله ام کلا ناامید بود سرد شده بود با دلگرمی که بهش کردم امید دوباره بهش دادم…انشالله اقدامی های عزیز موفق باشن… :kissing_heart:

4 Likes

مبارکش باشه انشالله قدمش خیر باشه و پراز روزی و برکت

1 Likes

ببخشید چه راهنمایی من ندیدم :thinking::thinking::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

3 Likes

امید دادن دیگه :sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes

دمت گرم این امیدت عجیب کارساز،بوده نمیشه به ماهم از این امیدا بدی دوقلو باردارشیم. :relieved::relieved::relieved: مزاح بود گلم خدایی وجود بعضیا تو زندگی،بزرگترین نعمته گاهی،باهمین حرف ادم اروم میشه. مبارک باشه انشالله بسلامتی دوران خوبی رو سپری کنه

3 Likes

راهنمایی هاتو به منم بکن

1 Likes

پس چرا ب ما امید نمیده :confused::confused::grin::grin::grin:

3 Likes

شیرین عسل کی بودی تو؟؟؟ :slight_smile: همیشه کمک از خدا بخواه نه بنده خدا به زندگی امیدداشته باش اینو بدون هرروز ،روز تازه ای برای توست سرنوشتو زمانه درست نمیکنه این خود ما هستیم که با یه حرکت با یه قدم ، قدم تو مسیری میزاریم که آرزوهامون برآورده میشه. بعضی وقتا دلمون یه کاریو میگه و عقل مخالف اونو میگه سعی کن تصمیم هارو جدی بگیری عقل و قلبو یکی کنی مبادا یکیشونو ضایع کنی هر روز صبح با آرامش بیدار شو موزیک آروم گوش بده وبا یک فنجان چایی لب پنجره برو و نفسی تازه کن بعد که عشقت بیدار شد با یه لبخند بهش سلام کن.زندگی اینه نه مادیات و نع ثروت کلان

4 Likes

اگه واسه اقدام میخوای این کارو بکن

2 Likes

2 Likes

من الان ۶ روزه عقب انداختم دو روز پیش و چهار روز پیش بیبی زدم منفی بود میخواستم زعفران و رازیانه بخورم پری بیاد ترسیدم منتظرم ببینم چی میشه

1 Likes

عزیزم چرا آزمایش نمیدی زهرا جان؟ :heart_eyes:

1 Likes

چه دلی داری برو آز بده

2 Likes

عزیزم بی بی چک دقیق نیست اول آزمایش بدید اگر باردار نبودید از این داروهای گیاهی استفاده کنید

3 Likes

خانم حکیمی درست میگن
همینجا یکی از بچه ها هرچی بی بی چک میزد میگف منفیه
ما اصرار کردیم بره آز بده رفت داد باردار بود :heart_eyes:
ان شاءالله باردار باشی عزیزممممم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

اخه عزیزم من سابقه دارم چند ماه خوبم دوباره عقب میندازم قبلا اینطوری شدم آزمایش دادم منفی بود .الانم هیچ علایم خاصی ندارم فقط بعضی وقتا دل درد پری میگیردم دوباره خوب میشه .حالا یه چند روز دیگه صبر میکنم بعد میرم پیش دکترم .الانم در حال اسباب کشی خیلی کاردارم

2 Likes

خواهش میکنم هیچ چیز سنگینی بلند نکنید خیلی خطره من یه بار بلند کردم از کمر درد داشتم میمردم شکر خدا بچه چیزی نشد فعلا احتیاط کن خطر ناکه یه وقت اتفاقی میوفته یه عمر پشیمانی داره

1 Likes

باشه ممنون .مواظبم :heart_eyes:

1 Likes

ان شاءالله هرچی صلاحه اتفاق بیوفته به حق همین روزهای عزیز :heart_eyes:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.