دخترم واژنش خیلی قرمز میشه

سلام دوستان
دخترم دوسال و دو ماهشه از وقتی بچه بود تا الان هرچند وقت یکبار دهانه واژنش خیلی قرمز میشه و حتی وقتی دسشوئی میکنه گریه میکنه با اینک کلا دسشویی میرره و هر بارم قشنگ میشورمش
نمیدونم چکار کنم چون سوزش داره اصلا نمیزاره با شامپوبچه بزنم دکترم بردم میگه مشکلی نداره
ببخشید ولی وقتی قرمز بوی بدم میده کسی تجربه داشته کمک کنه
ممنون

سلام عزیزم
به نظرم پیش یه دکتر دیگه هم ببرید، تکرر ادرار نداره؟ چون اگر بچه هنگام ادرار کردن بی قراری کنه، تکرر ادرار داشته باشه و هنگام دست زدن به آلت تناسلی سوزش داشته باشه حتما یه مشکلی هست. باید بیشتر بررسی بشه

1 Likes

بردم پیش چنتا
هم متخصص اطفال هم مجاری ادراری
گف وقتی بچه مشکل داره ک چسبندگی داشته باشه ک نداره
ن تکرر نداره
اصلا پوشکشم نمیکنم ک بگم از پوشکه
اگ بخام با دستمال تمیز کنم مقاومت میکنه
نمیدونم چجوری بیشتر نظافتش کنم

خداروشکر که مشکل خاصی نبوده. نمیدونم علت چیه :thinking::thinking:

عزیزم به نظر من بعد هربار شستشو حتما با حوله خشکش شد بعدش سشوار سرد بگیر روش. هوا خیلی گرمه شاید محیطش خیس می مونه عرق سوز میشه. طفلی گناه داره.من حتی به همسرم و پسر دوساله ام یاد دادم بعد دستشویی حتما خودشون رو خشک کنن

عزیزم گاهی وقتا از شستشوی زیاد باکتریای مفید از بین میرن و همین باعث بوجود اومدن عفونت میشه.
من شنیدم از دستمال کاغذی نباید استفاده کرد برای خشک کردن

1 Likes

باور میکنی اصلا نمیذاره چیزیو نزدیک کنم
ن دستمال ن پماد ن صابون یا شامپویی همیشه از سوزشش میترسه

به نظر من شلوار و لباس زیر تنگ تنش نکن بعد دستشوییش با سشوار خشکش کن بگو موقع خواب بدون لباس بخوابه تا اگه زخمی چیزی هست زودتر خوب شه

عزیزم سرگرمش کن بعد کارت رو کن باهاش حرف بزن

ممنونم دوستان
ان شاالله ک خوب زشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.