دخترم عصبیه

دخترم چهار سال و نیمشه خیلی عصبی و پرخاشگره ، به نظر شما چکار کنم ؟

2 Likes

عزیزم بچه ها ایینه پدرو مادرن احتمال خیلی زیاد شماهم عصبی هستین و براش وقت نمیزاری چون بچه ها وقتی احساس امنیت نکنن از طرف پدر و مادر و اون علاقه و محبت و از پدر و مادر نگیرن ناخواسته عصبی میشن و دوست دارن که به نوعی جلب توجه کنن تا دیده بشن

1 Likes

به نظر من حد اقل روزی دوساعت براش وقت بزار باهم نقاشی بکشین یا خاله بازی کن واز طریق بازی بهش اموزش بده که خودشو اروم کنه شبا موقع خواب بغلش کن و براش قصه دخترای خوبو بگو با فرشته های مهربون تشویقش کن به اروم بودن

1 Likes

دخترا خیلی خیلی حساسن منم دوتا دختر دارم بزرگم عصبی بود ولی روش کار کردم و الان الحمدالله مشکلی نداره و دیگه مثل قبل پرخاشگر نیست

1 Likes

وقتی خودشو عصبانی میکنه یا اصرار میکنه که حرف خودشو به کرسی بنشونه یهو بحثو عوض کن و حواسشو پرت کن تا یادش بره یا میتونی براش یه جعبه با کارتن دستمال کاغذی درست کنی روش یه کاغذ رنگی خوشگل بزنی و توشم یکم خوراکی از سوپرمارکت بگیری و بریزی اسمشم بزاری جعبه جادویی خوراکی بهش بگو تا اخره شب اگه دختره حرف گوش کن و خوبی باشه جعبه ارزوها براش پر میشه و جایزه میده بهش تشویقش کن

1 Likes

هزارتا راه هست که بخوای ارومش کنی کافیه رو خودتم کار کنی

1 Likes

میشه از تجربیاتتون بیشتر استفاده گنم ؟ از کارایی که براش کردین ؟ به نظر شما این که تکه و دلش خواهر برادر میخواد تو عصبی بودنش تاثیر داره یا نه ؟ و بچه اول با اومدن بچه دوم آرومتر میشه یا ربطی نداره؟ والا من و همسرم سعی کردیم بحث جلوش نکنیم کارتون خشن نبینه وقتم تا جایی که تونستیم گذاشتیم ولی حتما کم کاری کردیم نمی‌دونم

1 Likes

کتابی پیجی چیزی در این زمینه سراغ دارین ؟

1 Likes

هر سوالی دارین بپرسین

1 Likes

هر سوالی داشتین میتونم کمک کنم در هر زمینه

1 Likes

واقعا ؟ چه خوب ! میخواستم ببرمش روانشناس ولی کرونا و اینکه روانشناس خوبی نمی‌شناسم باعث میشه نبرم

1 Likes

اونیکه نوشتین با اومدن بچه دوم فرقی میکنه نه کاملا در اشتباهین

1 Likes

من روانشناس نیستم ولی اطلاعات دارم درمورد کودکان و تربیتشون

1 Likes

احتمال زیاد از طرف بزرگترها حمایت شده وقتی فحش داده

چون دخالت اطرافیان تو تربیت دخترتون خیلی اثر میزاره

1 Likes

همون منظورم دقیقا اون بود

1 Likes

شما اصالتا مال کدوم شهر هستین؟

پاک‌کن عزیزم

اگه گپ خصوصی داره اینجا که راحتتر بگم

1 Likes

میدونی واسه چی پرسیدم یه برنامه بود ترکیه گفتم شاید بتونین نگاه کنین و اموزش ببینین واسه تربیت دخترتون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.