دخترم شیرخشکش تموم شده

سلامم دخترم ۸ماهشه شیرخشکش تموم شده توی روستازندگی میکنیم خودمم شیرندارم نمیدونم تافرداظهرک پدرش براش بیاره چیکارکنم تاسیرشه

3 Likes

سوپ رقیق بهش بده

1 Likes

مادرشوهرم گفت ک چای کمرنگ بادوتاقندبریزم توپستانک وبهش بدم

1 Likes

آخه بچه هشت ماهه ی چیز مقوی تر نیاز داره ک یکمی سیر نگهش داره. شیر توش همه چیز هست. حتی شیرخشکم توش مواد مغذی هست. ولی چای و نبات چی داره ک سیرش کنه یکم.

1 Likes

سوپ خیلیی ابکی بش بده

1 Likes

قند داغ بده اما فقط یبار بعدشم که میخوابه صبح هم فرنی یا سوپ هر چی که قبلش میدادی بده با دفعات بیشتر

ولی خدایی یه چند تا بخر بزار خونه بچه ات سنش کمه حتما باید شیر بخوره طفل معصوم امشب دیگه از فکرش خوابم نمیبره

3 Likes

به هیچ عنوان نباید به نوزاد چای داد
اول اینکه چای کافئین داره و موجب بیخوابی نوزاد و فعالیت بیشتر و گرسنگی بیشترش میشه
دوم اینکه چای آهن موجود در خون رو از میبره

2 Likes

چای نده :expressionless:
فرنی رقیق درست کن بریز تو شیشه بخوره

2 Likes

عزیزدلممم
وای منم عین توام:pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

عزیزم حریره بادام
لعاب برنج
فرنی
اینا را که میتونی بدی 8 ماهشه دیگه

حریره بادوم رقیق درست کن بریز تو شیشه

٨ ماهه الان می تونی فرنی حریره و سوپ بدی وعده هاشون بیشتر کن
یه سرلاک رقیق هم درست کن واسه خوابش که شیشه بزاری دهنش

چای ک اصلا ابجوش نبات بده

هر بار به بچه خودم شیر میدادم یادم میافتاد دلم کباب میشد :pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

عزيزم شير گاو رو دوبار بجوشون بهش بده اتفاقي نمي افته نگران نباش

آخی ⁦:heart::rose: مهربون

1 Likes

عزیزم ۸ ماهه ک باید غذا کمکی بهش بدی

شیر گاو اصلا مناسب بچه ۸ ماهه نیست.خوب نیس براشون

این مادر شوهرا علاقه زیادی دارن هی چایی بریزن تو حلق بچه من خودم سر میچرخوندم یا حتی میرفتم دستشویی میومدم می دیدم داره با یه قاشق کوچک چایی میده به بچه روم هم نمیشد چیزی بگم فقط دیگه بعد از چند بار وقتی از خونمون در میومدیم به شوهرم میگفتم به خدا اگه من برم دستشویی مامانت به بچه چایی بده من میدونم و تو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.