دخترم سینه خیز نمیره

سلام دوستان…خوبید…دخترم هفت ماهشه سینه خیز نمیره،تلاش میکنه ونمی تونه بره خسته میشه گریه می افته،خیلی نگرانشم

سلام عزیزم
عذرخواهی می کنم من عنوان سوال تون رو تغییر دادم تا دوستان بهتر متوجه سوال بشن

1 Likes

نگران نباشید بچه ها متفاوتن ممکنه بعضیا سینه خیز یا چهار دست و پا نرن و یک دفعه راه بیفتن
اگر مشکل جسمی نداره نگران نباشید انشالا با تمرین یاد میگیره

2 Likes

خانومی زمان نشستن و غلت زدنش مناسب بوده؟
اگه اره که نگران نباشین.
دکتر دختر من میگفت بعضی بچه ها ممکنه سینه خیز یا ۴ دست و پا نرن و یدفعه راه برن (خانوم حکیمی درست فرمودن)
اما میتونی کمکش کنی ، وقتی ب شکم میذاریش ، اسباب بازی یا میوه و… که خیلی دوست داره رو جلوش بذار. اوایل نزدیک تا تشویق بشه ، بعد دستتو بذار زیر دوتا کف پاش و اروم فشار بده ، طوری که کمکش کنی پاهاشو خم کنه و بسمت جلو بره.
حتی اگه یکمم رفت تشویقش کن و خستش نکن.
روز ب روز فاصله بیشتر کن تا بره.

2 Likes

ممنون عزیزان…آره ازچهارماهگی غلت میزنه،شش ماهگی نشستن رویادگرفت،بایه دندون درآورد،،بقیه مهارتهای حرکتی هم خوبه خداروشکر…

1 Likes

خب عزیزم پس نگران نباش.باهاش تمرین کن مثل بازی.
سعی کن زده نشه.
اگرم نرفت اشکال نداره.
مهم راه افتادنه که اونم تا ۱۸ ماهگی وقت دارن.
خدا حفظش کنه براتون عزیزم💖

2 Likes

سلام بر همه

سلام عزیزم

خانم حکیمی درست میگن،بچه برادرمم یهویی راه رفت

عزیزم اصلا نگران نباش دختر خواهر شوهر منم اصلا سینه خیز نرفت سعی میکرد نمیتونست اصلا مشکلی پیش نیومد ماشاالله حالا راحت راه میره بعضی بچه ها همینجورن

سلام نگران نباش طبیعیه .پسرمنم خیلی ازحرکاتش رو دیر انجام داد. سعی کن خودتم کمکش کنی

سلام عزیزم ، نگران نباش ،مهارتهای حرکتی همه ی بچه ها که مثل هم از یه سنی شروع نمیشه و بعضی از بچه ها حتی سینه خیز اصلا نمیرن و یهو چهار دست و پا میرن عزیزم ، پسر من از مرحله ی سینه خیز رفتن یهو پا شد راه رفت اصلا چهار دست و پا امتحان نکرد

ممنونم ازهمگیتون…واقعا آروم شدم…خدانی نی های گلتونو حفظ کنه براتون.

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.