دخترم تب داره میشه کمک کنین

سلام دخترم چندروز دیگه میره تو ۱۸ ماه هنوز واکسنشو نزدم از غروب احساس کردن یکم داغ بود ولی چون همیشه سرش داغه توجه نکردم بهش الان نیم ساعتیه ک شکم و دست و پاشم داغ شده متاسفانه تب سنج ندارم ک دقیق بگیرم تبشو
بهش شربت استامنوفن دادم
میشه کمکم کنین چیکارش کنم؟؟لازمه الان ببرمش دکتر؟؟

7 Likes

@beach
@baharam
@Z1379
@Zahrajooon
@Mari78
@Rahaaa
@Reyhaneh

3 Likes

@Naziiiii
@Nikii
@Khanom_tala

1 Likes

عزیزم پاشویه کن شاید تبش بیاد پایین

2 Likes

فعلا پاشویه کن تا تبش کنترل بشه تا صبح ببریش دکتر.

2 Likes

سلام شربت استامینوفن بهش بده هر ۶ یا ۸ ساعت پاشویه اشم بکن.امشبو نخواب خدایی نکرده تشنج میکنه بدبخت میشی

3 Likes

بعضی تب ها برای رودل کردن بچه هستش چیزی نخورده که نتونه هضمش کنه؟

1 Likes

ببین با عرق کاسنی پاشویه کن .یه مقدار خاکشیر بشور آب بزن بهش بده بخوره .پاشویه هم کن اینجوری کهمیگم دستمالو توآب ولرم بزن فشار بده بزار رو وریداش مثل زیر بغل و کشاله رانش .انشاال…میاد پایین فردا هم ببر پیش دکتر خودش.

1 Likes

بله استامینوفن بهش بده ۴ ساعت یکبار
دستمال نمدار ولرم روی شکم و رون پاش و زیربغلش بذار
اگه بدنش خنک شد که تا صبح دکتر نمیخواد
اگه دیدی با استامینوفن و پاشویه تبش نمیاد پایین ببرش دکتر

1 Likes

ببر دکتر اصلا پاشویه نکنننن شیاف نداری بزاری براش؟؟؟؟سریع برو دکتر

1 Likes

علایم همراه به غیر از تب چی داره؟ علایم تنفسی مثل سرفه و افزایش تعداد تنفس،علایم ادراری مثل سوزش ادرار،علایم گوارشی مثل اسهال،علایم مغزی مثل گیج بودن.این علایم همراه مهمه،وگرنه تب رو میتونی با استامینوفن کنترل کنی،کسی از اطرافیان در این دوهفته اخیر کورونا داشته ؟ بیرون بردین بچه رو که در معرض بوده باشه ؟

1 Likes

اگه بتونی ببری دکتر که خوبه اگه شرایطشو نداری حتما یه تبسنج بخر چون خیلی مهمه بدونی تبش چند درجه است شیاف استامینوفن ۱۲۵ هم بگیر که اگه تبش از کنترل خارج شد زود براش استفاده کنی
الانم لباساشو سبک کن یه دستمال نمدار با آب ملایم خیس کن بکش زیر کردن و زیر بغل و شکم و کمر و کشاله رونش

2 Likes

احتمالا بخاطر این هوا سرما خورده
پسر منم دو شب پیش تب داشت تا صبح بهش استامینوفن میدادم هر ۴ ساعت

1 Likes

حتما تبشو بیار پایین و‌کنترل کن فردا ببرش دکتر ویروس همه بچه ها گرفتن

2 Likes

آره عزیزم حتما ببرش دکتر اگه شب نتونستی صبح حتما ببرش . خیلی مواظب باش شبا بچه ها تبشون بالا میره یه وقت خوابت نبره بچه تبش شدید بشه که خدا نکرده شدید بشه تشنج میکنه استامینوفن بده پاشویه کن دست و پاشو سردلش رو دستمال خیس کن با آب ولرم ویه کم نمک میزان .تب و دمای بدن بشتر از سر دل مشخص میشه مرتب چک کن

1 Likes

الان پاشویه کردم شربت استا هم دادم

1 Likes

نه چیزی نخورده

نه عرق کاسنی دارم نه خاکشیر :cry:

1 Likes

باشه ممنون

چرا پاشویع نکنم؟؟
شیاف دارم ولی ی یک ساعتیه استا دادم ب نظرتون شیاف بزارم؟؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.