دخترم اصن غذا نمیخوره چیکار کنم

بنظرتون بهش شربت زینک پلاس بدم 10ماهشه

لطفا کمکم کنید باید چیکار کنم

عزیزم بچه ها جایی رو دوست دارن که بهشون توجه میشه و محبت میبینن
شما هم باید بهش بیشتر توجه و محبت کنین

1 Likes

چیکارکنم که نکردم باهاش بازی میکنم هرچی میخواد بهش میدم اصن بهم توجه نمیکنه همیشه دوس داشتم بچم فقط با من باشه با کسی نره ولی برعکس شد

1 Likes

نزار بره پیش خودتت سرگرمش کن

چند وقت پیش بامادر شوهرم دعوام شد بهش گفتم دخترم منو دوس داره نه تورو من مامانشم ولی همه چی برعکس شد

منم با مادر شوهرم تو ی حیاط زندگی میکنم الانم حامله ام اما نمیزارم بچه ام بیشتر از چند دیقه پیشش باشه شبا ک اصلا تحت هیچ شرایطی نمیزاررم اونجا بخابه

گریه میکنه نمیاد

عزیزم عادتش دادی

وقتی با من گریه میکنه بعدشم همه بهم میگن مامانشو میخواد ینی مامان بودنم ازم گرفته

عزیزم بچه ها جایی رو دوست دارن که احساس آزادی بیشتری کنن،وقتی توی خونه سرگرمی داشته باشن،مطمئنن جایی نمیمونن،شما از اون اول عادتش دادین،حالا سخته که بتونین رویه رو عوض کنین

چند سالشه دخترت

ماها شاید بتونیم تا یه حدودی راهنماییتون کنیم اما این موضوع،به این زودیا حل نمیشه نیاز به زمان داره،از همسرتونم بخواید که کمکتون کنه

1 Likes

عزیزم شما مادری اخرشم میاد پیشت حساس نشید هیچکی نمیتونه مادریتو زیر سوال ببره نکران نباش

1 Likes

انگار نه انگار وقتی همین بچه رو حامله بودم مادر شوهرم چقد اذیتم کرد همش کاری میکرد که از شوهرم کتک میخوردم یه زن حامله بودم مث اینکه اما اصن مراعات نمیکرد

10ماهشه

دیگه نزار بره پیشش ۱۰ ماهشه نبینتش از سرش میفته

میگم تو یه خونه زندگی میکنیم اگه منم نزارم خودش میاد میبرتش یه راهی بگید که بشه فقط با خودم بیاد

تو هم نزاری باز میبرتش ؟

اگه موقعیتشو داری ببر بیرون بگردونش خودت کلا سرگرمش خستش کن تا بخابه دیگه نبردتش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.