دخالت در زندگی

سلام بچه هاکمک کنید چطوری میشه جلوی دخالت یکی ازعزیزانت رو توزندگی باهمسرت بگیری؟؟

:roll_eyes: :roll_eyes:

سلام عزیزم
رفتار ماست که باعث میشه اجازه بدیم کسی تو زندگیمون دخالت کنه. پس اولین کاری که باید انجام بدید تغییر رفتار در خودتون هست. حالا چه رفتاری مناسبه و باید چیکار کنید به اطلاعات بیشتری نیاز هست در مورد خلق و خوی شما و اطرافیان تون و در تخصص ما نیست باید از روانشناس کمک بگیرید.

1 Likes

حتما زیاد باهاش درمورد مسایل شخصیت صحبت کردی .یا ازش کمک و راه حل خواستی از اینجور قبیل کارا.
سعی کن رفت و امدت و کم کنی یا اگه ازت سوای یا نظری داد جواب خیلی خیلی کوتا و بی سروته بدی تا متوجه بشه تمایل نداری بگی.
به مرور که در جواب دخالت و هی نظر دادنش سکوت کنی سکوتی که متوجه بشه از جواب دادنت نیست بلکه از عصبی شدن حرفاشه

سلام عزیزم، عزیزان رو نمیدونم.

ولی دیگران فک کن گ# خور تو هستن. کاریش نمیشه کرد :joy: :ok_hand:

خوباخانواده خودت که نمیتونی ارتباطت رو کم کنی…میشه؟

1 Likes

اره
من چنین شرایط هایی رو دیدم
کم میرن کم میان

دخالتا کم شده بااین کار؟یااقدام دیگه ای هم کردن؟میشه بگین چه کارایی؟کل دعواهای منو همسرم سرخانواده هامونه وقتی میخایم بریم یااونا میان دیگ من غصم میگیره بااینکه ماراه دوریم ازهردوطرف

اونا باز اذیتشونو میکنن از دور
حرف و حدیث هست

قضیه من ازین قراره که پدرم دخترمنو دختر خودش میدونه براهمین تاکیدزیاد داش شناسنامه دخترمو ازشهر خودمون بگیره برای زایمانم من رفتم شهرخودمون اما همسرم دوس داش شناسنامه رو ازشهراونابگیریم من به بابام گفتم همسرم دوس داره ازشهرخودشون شناسنامه بگیریم امابازم موقع گرفتن که شد بابام کارخودشو کرد این شده کینه برای همسر من …من نمیدونم چطورحل کنم این مشکلو دوس ندارم رابطه همسرم با پدرم شکراب بشه…همسرم میگ بابات دخالت کرده توزندگی ما نمیدونم چطور حلش کنم این مساله رو

من انقد از خودی خوردم، نه البته خانواده خودم در کل میگم اگه خدای نکرده اونا هم باعث ازارم میشدن رفت ووامدم و کم میکردم چون اگه براشون مهم بودم درک میکردن و از دخالت دست میکشیدن.

خیلی بدین جواب ندادیناااااااا…خیلی :no_mouth::no_mouth::no_mouth:

من واقعا مشاوره بلد نیستم
ولی اینو میدونم که هرکاری میخوای بکنی بکن اما طرفه شوهرت رو بگیر و پشت خانوادت درنیا
چون شوهرت بعدا این مساله رو میکوبه توی سرت تااخر عمر
دیدم این مساله رو که میگم بهت

البته نمیگم بی حرمتی کن ب خانوادت
ولی پدرت باید احترام همسرت رو نگه میداشت
کار پدرت اشتباه بوده و حرفی تووش نیست

سپاااس عزیزمم

1 Likes

و اینکه میگم پشت شوهرت دربیا
توی همه ی مشکلات و مسائل منظورم بود
نه فقط همین یه دونه مشکلی که پیش اومده
همیشه همیشه پشتش دربیا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.