دخالت خانواده ی شوهرم واس اسم پسرم

سلام دوستان خوبین
شوهرم ظهر اومده میگه ب بابام اینا زنگ بزن ببین چی میگن واس اسم بچه بابام‌میگه اسم امام بزارید گفتم من ۸ماهمه با ی بچه ی کوچیک ی ساله حامله شدم تمام سختیاشو حتی تو که شوهرمی متوجه نشدی خانوادتم که ۵بارم رو هم زنگ نزدن الان چه حقی واسه انتخاب اسمش دارن
دیشب دیدم که تو تماساش با خانوادش مکالمه داشته
چی بگم حالا واس اسمش ک اونا هیچ کاره ان؟؟؟هیچ دل خوشی ازشون ندارم

22 Likes

ول کن بابا بگو خودم‌انتخاب کردم

3 Likes

هر اسمی گفتن بگو خیلی قشنگه ولی مت اسم‌انتخاب کردم

4 Likes

هیچ عکس العملی نشون نده
بعد هر اسمی دلت خاس بزار

5 Likes

هر اسمی انتخاب کردن بگو اگه دوست دارین این اسمو بزارید خودتون بزارید یه بچه گیرتون بیاد همین اسم بزارید روش
من به خانواده شوهرم همینو گفتم دهنشون بستن و خفه شدن

4 Likes

واسه منم هرکدوم یچیز میگفتن منم فقط میگفتم قشنگه تا روزی که دخترم دنیا اومد و اسمی که از قبل انتخاب کرده بودیم با همسرم،،،،همونو گذاشتیم

6 Likes

خودتون چی می‌خواهید بگذارید اسم پسرتون؟

1 Likes

بمنم میگفتن فلان اسمو بذارید
من فقط سکوت میکردم
حتی خانواده ی خودمم اصرار میکردن ک اسم برادرشوهرم ک شهید شده رو بذارم ولی دلم رضایت نمیداد اخه خانواده ی شوهرم رفتار بدی باهام دارن
تهش اونی ک خودم میخاستم شد

4 Likes

اخخخخ دست رو دلم‌نزاااار ک خونهههههه من خداروشکر شوهرم‌پشتمه حالا ب هیچی کاری ندارن فقط ب بچه ایی ک هنوز نطفش بسته نشده کار دارن واسش اسم انتخاب میکنن

4 Likes

پدرشوهرم گیر داده بود پارسا بزارید
مانم میخاستیم هامین بزاریم اَه و پیف میکرد ک هامین چیه دوس ندارم

3 Likes

مادرشوهرم من که با شوهرم رفتن اسمی که خودشون دوست داشتنو گرفتن :pleading_face:

4 Likes

هیچی نگو ک ناراحت نشن با هیچکسم دعوا نکن حتی شوهرت روزی ک قراره شناسنامه بگیرید بگو اقا این اسم بچه منه تامام:grin:

4 Likes

متین؟

3 Likes

اره من ۷ سال پیش اسم ارتین و دوس داشتم گفتم همینو بگیرید
مادرشوهرم عوضیم رفته بودن متین گرفته بودن

5 Likes

ب منم گفته بودن اسم ائمه بذارین، من گفتم بچها بزرگتر میشن تو مدرسه و اجتماع شاید دوس داشته باشن اسمای جدید داشته باشن، اسم ائمه رو چشمام ولی من دلم میخاد اونی ک میخام بذارم شما هر چی دوس دارین صدا کنین، الان اسم بچهامو خودم گرفتم اونا صداشون نمیزنن:confused:

4 Likes

الان هیچ حرف خاصی نزن که گارد بگیرن دنیا که اومد اسمی که دوسداری بذار

3 Likes

اسم دخترم ستیا هست میخایم بزاریم ایلیا

5 Likes

اره خودم‌میخام انتخاب کنم فقققط تامام:rofl::rofl:

2 Likes

مایکل؟:joy::joy::joy:
خیلی باحاله مایکل

2 Likes

واقعا چرا درک ندارن ، سختیش رو یکی دیگه می‌کشه اونا اسم انتخاب کنن

من باردارم مادر شوهرم به شوهرم گفت هر اسمی خانومت دوست داشت بزار ۹ماه اون سختی می‌کشه حق اونه اسم انتخاب کنه

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.