دانشجو دوران ازدواج

سلام
کسی هست که ازدواج کرده باشه و دانشگاهم رفته باشه همزمانش ؟

سلام من ازدواج دانشجویی بودم

عزیزم :innocent:
دم امتحانا چجوری هم میرسیدی غذا درست کنی هم درس بخونی هم نمرت خوب بشه :persevere:

من دوترم آخر مونده بود که عقد کردم. درس خوندن خیلی سخت بود ولی با برنامه ریزی میتونی

خوابگاه بودم :joy:

خوش ب حالت پس :sweat_smile:

اره
ولی کی حال برنامه ریزی داره
من تا یادم میوفته امتحان دارم از استرس هیچ کاری نمیتونم بکنم دیگه :roll_eyes::sweat_smile:

من دانشجوی شهرستان بودم، سر کار میرفتم، خوابگاه میرفتم میومدم، غذا درست میکردم اونجا، تمام نمره هام هم نوزده بیست بود

2 Likes

من هممممیشه برنامه ریزی میکنم. یعنی الان هم که درس نمیخونم کارهای خونه رو لیست میکنم و یکی یکی جلوشون ساعت انجامش رو مینویسم. و بعد از انجام دادن هر کدوم جلوش تیک :heavy_check_mark:
میزنم. اینطوری به همه کارام میرسم زمان اضافه هم میارم. توی برنامم استراحت. نماز و عبادت. ورزش. کارهای هنری. نظافت خونه. آشپزی و … همه رو میگنجونم

2 Likes

چه خوب :innocent:

شما هم برنامه ریزی کن. به همش میرسی. من انقد دیگه حرفه ای شدم شوهرم میده برای درساش برنامه براش می نویسم خخخخخ

واقعا کار سختیه
وقتی مثلا یه اتفاقی بیوفته و ببینم ک از برنامم عقب افتادم استرس میگیرم

سلام عزیزم اره من

چجوری به همه ی کارات میرسیدی؟
هم درس خوندن واسه امتحان هم غذا درست کردن

1 Likes

سلام من دانشجوهستم بچه ام دارم سه ماهشه ترم اخرم تودانشگاه دولتی متوسط روبه بالاهم درس میخونم…ترم قبل بارداربودم ومعدلم18.5شد…البته رشتمم سخته…پس میشه امابابرنامه ریزی

2 Likes

خداقوت مهربون
چه مدل برنامه ریزی ؟
واقعا با بچه خیلی سخته

درس توطول ترم میخوندم مخصوصاازخونه تادانشگاه یک ساعت راهه توی راه میخوندم

1 Likes

مرسی عزیزم
تاچهارشنبه که غذای دانشگاه بود اما سرکلاس به شدت تمرکزمومی بردم بالا تا تاتوخونه بایه مطالعه جزیی بتونم به یادگیری کامل برسم البته دوران بارداری ازالان خیلی ساده تر بود درس خوندن الان بچه واقعا قابل پیش بینی نیس ووقتایی که تحویل پروژه دارم یا تمرین یا امتحان میان ترم خیلی اذیت میکنه انگاری خبر داره
:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::sweat_smile:
اماازهرفرصتی که استفاده می کنم میخونم البته تفریحاتمم بجاست…این وسط اگه انگیزه دادن همسرم نبود واقعاکم می آوردم…سخته اماامکان پذیره…

2 Likes

خداوقت واقعا عزیزدلم :heart_eyes:
واقعا حمایت مردها خیلی خیلی مهمه

1 Likes

وای چه سخت :grin::see_no_evil:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.