داغ شدن کف دست و پای کودک

دوستان دخترم نه ماهشه، کف دست وپاش بیشتروقتا داغ میشه…اما پیشونی وپهلوهاش نیس ک بگم تب داره…پیشونیش وسرش هم عرق میکنه،ادرارش هم کم شده…چرااینجوری میشه ب نظرتون؟خیلی نگرانم؟؟ بااین نظرسنجیای اشتباه ودرست دکترا هم می ترسم ک ببرم.دکتر…یعنی اصلا"شرایطشو ندارم…خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه…خیلی می ترسم

عزیزم جای نگرانی نیست داغ شدن کف دست و پا طبیعیه در اکثر موارد
بیشتر بهش مایعات بدید اگر دیدید ادرارش خیلی کمه به پزشک مراجعه کنید

1 Likes

ممنون گلم…انشاالله ک چیزی نباشه…ادرارش درطول روز یه 8باری هست،طبیعیه ب نظرتون؟؟؟

بله طبیعیه عزیزم
خواهش می کنم :rose:

1 Likes

عزیزم بهش مایعات خنک بده بخوره اگر بازم ادرارش کم بود حتما به دکتر مراجعه کن

2 Likes

سلام عزیزم
ماشالا به این خانم خوش پوش :rose::heart_eyes: انشالا دلتون هم مثل رنگ لباساتون شاد شاد باشه :blush::rose:

2 Likes

سلام عشقم خوبی عزیزم سال نوت مبارک انشالله سال خوبی داشته باشی سرشار از،اتفاقات خوب. ممنونم نظر لطفته عزیزم
@hakimi

1 Likes

قربون شما همچنین برای شما عزیزم :pray::rose:

1 Likes

مرسی خانمی…مایعات خنک مثه چی؟؟…من آب جوشیده بهش میدم و گاهی وقتاهم آب پرتقال…چیاروبدم دیگه

میتونی بهش شربت ابلیمو هم بدی.با یکم کاسنی.ترنجبینم خوبه

1 Likes

مرسی فدات

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.