داستان بارداری من 🙇🏼‍♀️

سلام دوستان خواستم داستان بارداریمو اینجا بنویسم

10 Likes

راستش بنده ۱۰سال ازدواج کردم وخودم هیچ میلی به داشتن بچه نداشتم ولی همسرم بشدت دوست داشت …یروز تصمیم کرفتم که بارداربشم وقبلش رفتم دکتر برای ازمایشات وچکاب قبل ازبارداری که…

13 Likes

متوجه شدم تنبلی شدید دارم وهمسرم مرفولوژی خیلی بد…که بازگفتم درست میشه وایشالله باردارمیشم …تست پاپ اسمیر دادم ومتوجه شدم اچ پی وی ۱۶مثبت دارم:worried:

11 Likes

قشنگ مینویسی احساس میکنم

1 Likes

اچ پی وی مثبت 16چیه؟ببخشید

وهمین شد که گفتم وااای چی شد :worried::face_with_hand_over_mouth:چرا همچین وکلی داغون شدم

6 Likes

یه نوع زگیل تناسلی که نوع پرخطر هست …زگیل نمیبینی ولی دهانه رحمت درگیره

8 Likes

آهان ای وااای چقدر اعصابت خرد شده حق داشتی واقعا

1 Likes

اما به خودم اومدم ورفتم دنبالش برای درمان …وهمه تلاشم این بود زودتر بارداربشم تابرام مشکلی پیش نیومده …براهمین رفتم به سفارش دکترم پیش انکولوژیست

9 Likes

خلاصه رفتم وکلپسکوپی شدم ومنتظر جوابش تا دوهفته کلی اعصابم خورد بود…تا اینکه جواب اومدو دیدم خوشبختانه ازمایشم درحد اولیه هست وسلول بدخیم ایجاد نکرده:heart_eyes:

12 Likes

وبااجازه دکترعفونی وانکولوژ وزنان رفتم تو پروسه بارداری…با جواب ازمایش اسپرم همسر دکتر گفت طبیعی باردارنمیشید وبه من مرکز ناباروری معرفی کردو ماهم رفتیم ودکتر مردان نظرش فقط میکرو بود

13 Likes

وبعد از گذروندن مراحل ازمایش واسپرم وعکس رنگی رفتم تو پروسه میکرو ودکترم با قرص اچ دی سیکل بلند مدتو شروع کرد درکنارش پودر اینفولیک ونروبین هم بهم داد وبا اتمام این دوره دارو رفتم مرکز برای سونو روز دوم پریودی وشروع داروها که بهم گفتن به خاطر کرونا (اوایل ورود این ویروس ملعون به ایران در بهمن ماه)نمیتونیم سیکل شروع کنیم وما ناامید روانه منزل شدیم

12 Likes

بعد از اون تعطیلی اسفندماه وسال جدید بازهم نشد سیکل شروع بشه…ومن تصمیم گرفتم تو این مدت واکسن اچ پی وی بزنمو یکم خودمو تقویت کنم برای اخراج این ویروس …تا اینکه تابستون شدو خواستم برم برای ادامه درمان وشروع سیکل که دیدم واقعا تو گرما طاقت ندارم برای همین گفتم پاییز میرم …وشد روزی که فهمیدم عههه آقا حاملم :ghost::pray:t5:

15 Likes

وتمام روزایی که قرابود برام کابوس بشه خیلی راحت وبیدردسر نی نی اومد…حالا قلبش کی میزنه …حالا ان تیش چطوره،،،حالا انومالیش:smirk::smirk:وبالاخره نی نی سالم خوشکل دختر شد ومن بیتاب منتظر بغل کردنش…:ghost::girl:t3:تمام هدفم از زدن تاپیک این بود هیچ وقت روی بدترین اتفاقات زندگیت نمونید وقتی مشکلی پیش میاد سعی کنید اگر میتونید حلش کنید درکمترین زمان اگر کار از کار گذشته سریع رد بشید وبرید مرحله بعد…وهیچ وقت از یاد خدا غافل نشید من تمام این مدت فقط از خدا کمک خواستم…کل این پروژه ۱۰ماه طول کشید ومن الان خوشحالترینم:joy::joy:امیدوارم همه منتظرا همه بیمارا همه حال خوب داشته باشید :pray:t5:🧎🏿

45 Likes

سلام منم تنبلی تخمدان کیست تخمدان دارم کبد چرب زیاد چیکار کنم تنبلی تخمدان بر طرف بشه

2 Likes

خوشحالم که مادر شدی:heavy_heart_exclamation:

1 Likes

ببین این پودر اینفولیک روزانه دوخشاب بااب ولرم برای من معجزه کرد یدوره هم دوفاستون داد دکتر ولی من خودم اثر پودرو خیلی قبول دارم …ولی حداقل سه ماه باید بخوری …

3 Likes

ممنونم عزیزم

1 Likes

الهی شکر.
ان شاالله نی نی رو صحیح و سالم در اغوش بگیری

1 Likes

مرسی عزیزم:heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.