داروی گیاهی و درمان تنبلی تخمدان

سلام
من تو اینترنت در سایت بهشت درباره تاثیر عصاره ساپوژکس خوندم که نوشته بود صد درصد در عرض یه ماه از بین میبره تنبلی رو نمیدونم سفارش بدم یا نه
تو داروخانه هم نیست فقط تو سایت برات میفرستم به نظر شما داروی خوبیه و میشه اعتماد کرد
ممنون

1 Likes

من تابحال اسمشم نشنیدم حتما تو عطاری ها ک میری بپرس ببین چقدر صحت داره و تو نت کلی تحقیق کن دربارش
واقعا اگه اینجور بتشه عالیه وای خدا من یکی راحت میسم:heart_eyes::yum:

من همی الان دارم دربارش میخونم واقعا کاش بشه از ی جای معتبر تهیه کرد عاااالیه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart:

از پزشک تون سوال کنید چون ممکنه با داروهایی که می خورید تداخل داشته باشه

سلام خانوم حکیمی به نظر شما عرق فراسیون برای تنبلی تخمدان و تظیم پریود های زودتر از موعد خوبه
اگه هست چقد احتمال داره درمان بشه تنبلی

خانوم حکیمی مندوره ام بین ۲۱ تا۲۵ متغیره و تنبلی تخمدان هم دارم
روز ۸ ام از کیت استفاده کردم یک خط تیره و یک خط روشن اومد بعد فردا ساعت ۱۲ ظهر دوبا ره استفاده کردم دو خط صورتی روشن ظاهر شد و همینطور شب روز ۸ ام تخمدانام تیر میکشید و ترشح زیاد داشتم و زیر شکمم میگرفت و ول میکرد بعد اینکه کیت دو خط صورتی اومد نزدیکی کردیم هم شب هم روز و دوباره روز ۱۰ ام از کیت استفاده کردم یه خط پرنگ اومد ویه خط کمرنک حالا به نظرتون من درست نزدیکی کردم لطفا جواب بدین خیلی برام مهمه ممنون و لتروزول هم خورده بودم

خانوم حکیمی عزیزم ایا امپول پنی سلین در روند تخمک گذاری یا باردار شدن تداخلی ایجاد میکند وعوارضی دارد ؟!ممنون از پاسخ شما عزیز دل

عزیزم شما نباید از کیت استفاده کنید چون تنبلی تخمدان دارید جواب درستی بهتون نمیده
باید سونوگرافی انجام بدید اگر جنسیت جنین براتون مهمه، اگرم مهم نیست فقط باید بعد از پاک شدن یک شب درمیون رابطه داشته باشید دیگه نیازی نیست روز تخمک گذاری رو بدونید
اگر جنسیت پسر مد نظرتونه باید بگم درست نزدیکی نکردین چون باید یک بار 12 ساعت بعد از مثبت شدن کیت و یک بار 24 ساعت بعد از نزدیکی اول، رابطه داشته باشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.