داروی گیاهی برای کورتاژ

سلام من دو هفته پيش لكه بينى داشتم از يك هفته پيشم كلى لخته اومد و خونريزى شديد امروز رفتم سونو گفت يك تيكه ٢.٥ سانتى مونده تورو خدا بهم راهكار بديد كه چجورى دفعش كنم از كورتاژ خيلى ميترسم رفتم دارو عطارى بگيرم عطاره گفت دارو بهت نميدم چون بچه اولته امكان داره ديگه بچه دار نشى نميدونم چيكار كنم دارم خفه ميشم از استرس

1 Likes

سلام عزیزم
استرس نداره که به پزشک تون مراجعه کنید تا دارو بده بهتون. شاید هم نیازی به دارو نباشه و خودش دفع بشه
با کارشناسان مامایی هم می تونید مشورت کنید
02170701050

عزیزم کاچی گرم بخور اویشن و پونه و دم کردنی حتما دم کن زود زود لیوان پر با نبات بخور بپر بپر کن نشین یجا چای دارچین و‌زنجبیل بخور

ممنونم از جوابتون پزشكم در دسترس نيست ولى الان زنگ ميزنم به همين شماره خيلى ممنونم عزيزم

1 Likes

بخدا اينقدر گرمى و اين چيزارو خوردم كه ديگه حالم داره بهم ميخوره مال شما يجا افتاد فاطمه جون؟ رفتى سونو كه مطمئن باشى چيزى نيست

خواهش می کنم
به ما هم خبر بدید لطفا

هفته چند سقط شد؟ زیاد راه برو و زعفران و کاچی اینا بخور، ب من دفعه اولی ک سقط شد با اینکه سونو گفت چیزی نمونده ی قرص قهوه ای ک اسمشو یادم نیس داد گفت محض احتیاط بخور تا اگه چیزی مونده کلا دفع بشه، اما دفعه دوم ک سقط کردم بهم هیچ دارویی نداد

نگران نباش اگه هفته های اوله خودش دفع میشه، با پریودهای بعدیت ممکنه دفع بشه

والله من ۲۵ روزه همچنان ادامه داره الان لک‌بینیه اما همراه ادرار تیکه های کوچیک سفید میاد همشم بتا میگیرن اخرین بارم ۱۸ بود

من بعدسقطم رازیانه دم کردم خوردم که چیزی نمونده باشه خداروشکر چیزیم نموند

خونریزی هم تازمانی که ازجنین چیزی مونده باشه ادامه داره پیاده روی تاثیر بی نظیری داره درد شدید میگیرتت بعد دفع میشه یهو

1 Likes

منم سقط کردم سه سانتش مونده همدردیم واقعن نمیدونم چیکار کنم بچه اولمم بوده

انشالله که باردارمیشی فقط سونو ودکترحتمابرو عفونت لگنی نگیری

چشم عزيزم

1 Likes

خودم ١٠ هفته بودم اما گفتن بچه رشدش تو هفته شش متوقف شده اسم قرصه يادتون نيست؟

رازيانه هم شنيدم خوبه كاش منم بخورم

واااااى راست ميگى تورو خدا دكترت چى گفت بايد چيكاركنيم ؟؟؟؟ :pensive:

من از ٢٧ خرداد لك بينيم شروع شد و از ٢ تير خونريزيو لخته اومد نميدونم هنوز جا داره كه صبر كنم شايد خودش دفع بشه يا بايد زودتر برم كورتاژ كنم ؟

چن سالته فری جون

من ۲۵اردیبهشت سقط کردم عجله نکن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.