داروی نایاب و دکتر بی‌سواد

بچه ها من رفتم دکتر خب، کلی خرج کردم. بم گفت شما شقاق، فیشر، بواسیر داری. بهم شیاف مزالازین داد که به بدبختی تو ایران گیر میاد الان چون بدنش نمیتونن تولید کنن 🤦 البته مدتی بعد تولید شد که بعد از مصرف محصول ایرانیش مدفوع مثل چسب چوب میشه!!!.. و میچسبه به سنگ باید با کاردک بندازید تو چاه :rofl: یه پماد و اپلیکاتور و شربت ملین هم داد من هر شب مصرف کردم و همچنان صبح موقع دستشویی کردن جرواجر شدم. رفتم یه دکتر دیگه، برگشت گفت شما نه بواسیر داری نه فیشر نه شقاق! مشکل نمی‌دونم چی چی داری که (انگار مربوط به گوارش در کل و عضلات نزدیک مقعده)… اون داروها رو هم دیگه مصرف نکن. مشکل مقعد شما اینه که انگار داری از یک قیف حجمی از مدفوع رو دفع می‌کنی (احتمالا منظورش اینه که سوراخ ک### ادای تنگا رو در میاره :rofl::rofl::rofl:) بعد برام دو نوع قرص و پماد و روغن کرچک تجویز کرد با
یه چیزی که باید بریزم تو تشت ، بشینم توش بعد کرم بزنم. خوشم میاد دکتر تا منو دید گفت اینجا اونجا فلان جا درد داری؟ گفتم آره. مشکل بوی دهن داری؟ گفتم آره. چند تا سوال دیگه کرد مثل دستگاه دیاگ همه مرضای منو فهمید. بقیه دکترا میمیرن منفعت طلب نباشن با داروی اشتباه حال آدم رو بد نکنن؟ الان اون داروهایی که اون دکتر میده من تحقیق کردم عضلات مقعد رو جمع می‌کنه!!! یعنی هی یه چیزی که زده مشکل رو بد تر کرده… خدا رو شکر واقعا تو مملکتی زندگی میکنیم که بمیریم بهتره تا بریم دکتر.

دو سال تموم رفتم دکتر زنان احمقا نفهمیدن من زخم دهانه رحم دارم، تا اینکه یه دکتر تا دید سریع با دارو و درمان درست خوبش کرد

یه دکتره می‌گفت خانوم پرده شما ارتجاعیه تو نزدیکی خون نمیاد، گفتمش اسکل من اصلا ازدواج کردم خیلی بیسوادی

3 Likes

داداش من میگه اینا بی سوادن با سهمیه میان،بعضی ها هم تو دانشگاهی درس خوندن احتمالا دارغوز آباد بوده :joy:

2 Likes

ثریا جان مشکل منم همینه… بعد سقطم پیش دکتر خودم رفتم گفت تو فقط استرس داری که حامله نمیشه…بیا برو آز اسچرم بگیر از شوهرتو خودت سونوی فولیکول بگیر و یه آمپول HCG هم بزن و خلاص… که هیچ اتفاقی نیفتاد… و فهمیدم منی که فولیکولم نرماله این آمپول باعث کیست میشه…رفتم دکتر بعدی گفت عفونت داری اصلا لازم نبوده HCG بزنی… سه ماه منو بست به آنتی بیوتیک در حدی که از شوک مصرف دارو غدد لنفاویم ورم کرد… باز همینم بهم مدروکسی پروژسترون و HCG داد…دیگه گفت اگه نشه احتمالا اسداد داری برو سونوی رنگی… رفتم بازهم هیچی… منم الان موندم مشکل من چیه؟

1 Likes

فقط مرگ طبیعیه که می‌تونه ما رو از دست بی سوادی یک جماعت خلاص کنه

2 Likes

بخدا ثریا فقط میخام یه دکتر پیدا کنم بهم بگه چه مرگمه که حامله نمیشم… اینکه نمیدونمی خیلی بده…همش افکار دیوانه وار میاد سراغت…

عزیزم اصلا استرس نداشته باش، مادر شدن حس خوبیه. اما خیلی عجله نمی‌خواد. شاید همسرتم مشکل داره

2 Likes

والا ثریا جان شوهرمم آزمایش داد…همون اول کاری…نتیجه آزمایشش خوب که نه عالی بود…در حدی که دکترم گفت بهش نگی ها در حد سوپرمن قویه اسپرمش… خودم سه بار سونو رفتم فولیکولم بدون مصرف قرص 23-22 بوده… پریودی هام منظم… چکاپ دادم مشکلی نییست…

فاطمه یه سر تا مشهد بیا

عاره…دارم کارامو می کنم دوسه روز مرخصی بگیرم بیام… پیش همون دکتر ترک نژاد

خوبه،انشاالله نتیجه بگیری

فقط نوشین از نوبت گیریش میترسم…

آره نوبت دادناشون مصيبته

هروقت خواستي بياي حتما زنگ بزن مطبشون كه دكتر باشه اخه هرچندوقت يه بار ميره سويس
وقتي اومدي صبح ساعت هشت بايد بري مطب رو برگه اسمتو بنويسي از ساعت دونيم به بعدظهر هم اونجاباش دفترچتو بزار تونوبت منشي به نوبت صدات ميكنه تااخرشب نوبتت ميشه
دكترهم ازساعت چهار عصر هست

2 Likes

انشالله ماه دیگه میام…شما هم در جریان هستی از خودت بپرسم دکتر هست یا نه؟

1 Likes

من اخر اين ماه بايد برم ويزيت بشم اون موقع بهت ميگم اگه نبود
دقيقا كي ميخاي بياي ؟

من فردا پس فردا پیش یه دکتر تو همینجا نوبت دارم …دیگه اگه جواب درست حسابی بهم نداد میام مشهد…میگم یه وقتی بیام بلافاصله بعد پریودیم باشه…

1 Likes

اگه قبل پريودي باشه بهتره شايد بخواد دارويي بده ك تو پري استفاده كني

2 Likes

راست میگه شادي معمولا قرص ها از دوره پريودي شروع میشه اول پروسه

2 Likes

پس میزارم همین دوهفته دیگه میام…

1 Likes

اره اين طورى بهتره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.