داروی محلی برای حاملگی

خانومای عزیز کسی میدونه داروی محلی چی خوبه برای بارداری؟

سلام عزیزم داروی محلی که من نمیدونم اما ابجیم بنده خدا 6سالی بچه دارنمیشدن تغذیشون روخیلی رعایت می کردن…فست وفود اینا تعطیل …خوردن گرمی جات رو شروع کردن مث عسل زنجفیل سیاه دونه و…پیازهم تاثیر داشت قبل از آمیزش هم شیره انگورمیخوردن خداروشکرالان یه پسرتوپول موپول داره…انشالله که خداهرکی نی نی میخاد بهش بده.موفق باشی عزیزممم

1 Likes

مرسیی خانومی

عزیزم بری عطاری بگو دوا گرم می‌خوام بهتون میده بیاین خونه آرد تفت بده که بوی خامی گرفته بشه بعد یه مقدار از پودر دواگرم بریز توش مقدارش از آرد کمتر باشه یه مقدار باهم تفت خوردن اگر داری روغن محلی (گوسفندی) اگر نداری گره یا روغن بریز داخلش که خوب به خوردش بره بعد شیره انگور بریز داخلش یکمی حالت آبکی داشته باشه بخور عالیه اگر دواگرم زیاد بریزی یا زیاد پیشتون تفت بخور تلخ میشه

ولی عالیه برای خانمایی که قصد بارداری دارن

خانومای عزیز کسی دیگه نظری نداره

همون کاچیه؟؟

دوران پریودی،اصلالبنیات وسبزیجات وچیزایی که طبع سرددارن نخورید،زعفران ودارچین دم کنیدبخورید،دوران پریودی گرمی جات زیادبخـوریدمن خودم مشکلی نداشتم وماهی که اینکاروکردم باردارشدم

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

آره همون کاچی بهش میگن ولی خوب ما بجای آب قند شیره انگور میریزیم هم قند طبیعی داره و هم خود شیره گرم هست خوشمزه تر میشه عزیزم بعد دوا گرم خودش آماده هست تو عطاری نیازی نیست دیگه جدا جدا ادویه بگیری مخلوط کنی

1 Likes

اویش باریک -اویشن پهن-زیره سبز زیزه سیاه -هل سبز-رازیاته-تخم شوید -زنیان دارچیین زنجبیل من ایناره همه رو ریختم تو اب ی شب خیس بخوره بعد بجوشونم شیرشو بگیرم قاطی حلوا کنم درسته خانوما

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.