دارم سکته میکنم

نه همون لحظه که اومد دیگه نیومده.فقط شیاف پروژسترون باید شبی یدونه بزارم گذاشتنی انگشتم خونی شد.بعدم مادرشوهرم اینا اومدن نتونستم دراز بکشم همه قرصا آب شد ریخت بیرون.نمیدونم یکی دیگه بزارم یا نه :cry:

دقیقا :confused:

نارحت نباش گلم استراحت کن انشالله وه چیزی نیست من از این جور حامله گی سر در نمیارم

1 Likes

خدایی خیلی خنگن ماها خودموون بهتر میتونیم هر مریضی رو تشخیص بدیم تا این دکترا که مثلا درسشو خوندن

1 Likes

الهی آمین.توروخدااااا قسم برام دعا کنین :sob::sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

چشم الان دراز کشیدم گفتم شاید چیزی نشده باشه :pensive::pensive::pensive:

فدای تو گلم مرسی ازت

1 Likes

ان شاءالله که چیزی نشده

1 Likes

خدا به مریضاشون رحم کنه که زیر دست همچین دکترایی هستن :confused:

:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

چیزی نیست عزیزم تواستراحت کن خونریزیت قطع شه

1 Likes

چشم گلم :pensive:

حرص نخور استرسم نداشته باش

1 Likes

حالا چی دزدیده شد ازخونتون؟؟

1 Likes

تمام سعیمو میکنم چشم :kissing_heart:

عزیزم خیلی مراقب باشید.استراحت کنید.دیگه اتفاقیه که افتاده.کسی اگه کنارتون باشه خیلی خوبه .سعی کنید آروم باشید.

1 Likes

طلاهام که حدودا ۴۰ تومن میشد و پول :pensive: حتی کثافت بدلیجاتو که خیلی شبیه طلا بود نبرده نشسته سر فرصت سوا کرده.کلانتری اومد گزارش نوشت ولی کو که پیدا بشه

بله همسرم هست.فدای محبتت.چشم استراحت میکنم.برام دعا کنین اتفاقی نیفتاده باشه :cry::cry::cry:

1 Likes

وای چقدبد متاسفم عزیزم انشالله بحق امشب که عیده ازگلوش پایین نره وبرگردن به صاحبش

1 Likes

جالبه دیشب خواب دیدم ۲ تا خرس و ۲ تا شیر بهم حمله کردن.یکی از شیرا رو گرفتم پرت کردم تو دَره یهو دیدم به جای شیر به بچه رو پرت کردم.خیلی گریه کردم انقدر خودمو زدم که خودمم پرت شدم پایین…اینم تعبیرش :cry::cry::cry:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.