دادن اب میوه به بچه

اصلا نمیخوره بیسکویتم که بالا میاره

1 Likes

سیبو رنده کن بذار تو پستونک میوه خوریش بده دستش
موز هم خوبه

2 Likes

نه به زیر ۱سال باعث بروز حساسیت میشه

2 Likes

اوکادو گرونه همون موز هلو:neutral_face::joy:

1 Likes

نه ندارم

1 Likes

:confused::confused::confused:عه پس وهنت سرویسه

1 Likes

مرسی گلم اینکارو میکنم

1 Likes

صد در صد:joy::joy::joy::grin::grin:

1 Likes

:joy:موفق باشی

1 Likes

خب غذای کمکی تا یکسالگی فقط واسه اشنایی بچه اس،وگرنه غذای اصلیش شیره،بعدشم مرکبات مثل پرتقال زوده براش،موز اگه میخوره و یبوست نیس بهش بده،عجله نکن بعد یکسالگی غذای اصلیش میشه غذا

3 Likes

عزیزم بزور غذا بهش نده الان ک کوچولوعه یادش میمونه بعدا باهات لج میکنه از دستت غذا نمیخوره ها بعدش خخدایی نکرده بد غذا میشه

2 Likes

شقایق ماهان مگه چند ماهشه شروع کردی آب میوه میدی ؟یکم زود نیس ؟ آب میوه طبیعی بده پاکت بده مواد نگه دارنده دارن.

2 Likes

تازه شروع کردم . :dizzy_face:

2 Likes

خدا خیرت بده عزیزم بزار 6 ماهه بشه بعد آخه .

2 Likes

طاقت نیاوردم روووووو له

2 Likes

:joy::joy: خودت بخور خب تا طاقت بیاری :joy::joy::joy:. حداقل آب میوه طبیعی درست کن . شیر بادام درست کن بهش بده .

2 Likes

چطوری درست کنم

2 Likes

آبمیوه رو با آب میوه گیری فقط اگه تفاله داره یبار دیگه با صافی تفاله ش بگیر مث آب هویج. شیر بادام خواهر واسه دخترش درست میکرد بادام درختی ایرانی میشکست کمی میچشید که تلخ نباشه . بعد خیس میکرد تو آب تا پوست قهوه ای کنده بشه .بعد 12 ساعت دیگه خیس میکرد . بعد تو آسیاب پودر میکرد و بعد تو مخلوط کن با آب جوشیده سرد شده حسابی میکس میکردو برای طعمش کمی نبات مینداخت توش . بعد از صافی خیلی ریز ردش میکرد. شیر بادام آماده ست. تفاله بادام رو که حسابی ریز شده بود میریخت تو شوربا یا سوپ و …خیلی مفید برای مغز و دندان و استخوان و سیستم ایمنی کودک عالیه

1 Likes

دست گلت درد نکنه :heart_eyes:

1 Likes

خواهش میکنم نوش جون خودت و فسقلی های خوشگلت عزیزم . :kiss::kiss::kiss::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: سعی کن هر چی به بچه هات میدی طبیعی باشه زیاد سراغ جنس های فروشگاهی نرو فدات شم. یه دوستی داشتم اصلا سوپ و فرنی همه چی تازه درست میکرد غذای مانده گرم شده به بچه نمیداد تازه به تازه درست کن . تنوع داشته باشه تا بچه زده نشه .

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.