داداش برای دخترم میخوام

سلام به مامی های عزیز میخواستم بدونم برای تعیین جنسیت پسر اگه مشکلی در باردارشدن نداشته باشم تزریق امپول اچ سی سی واچ ام جی زیر نظر ماما مشکلی برام پیش نمیاره کسی تاحالا این کارو کرده؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

این آمپول ها یکی برا آزاد شدن تخمک هست یکی هم برا رشد تخمک، زمان بندي رو خود دکتر وماما میگن

مشکل بارداری ندارم ایرادی نداره میخواد برام تزریق کنه

اخه شنیدم میگن بیشتر برای کسایی استفاده میشه که تنبلی تخمدان دارن

منم میخوام یه داداش واسه دخترم بیارم دو ماهه اقدام کردم فعلا خبری از حامله شدن نیست

از این امپولها استفاده نکردی. سونو فولیکول انجام ندادی؟

نه عزیزم من فقط از کیت استفاده کردم این سری هم اگه باردار نشم میرم پیش دکترم

ایشاله به سلامتی

1 Likes

سلام عزیزم رژیم برای تععین جنسیت مشکلی ایجاد نمیکنه ولی فقط و فقط و فقط از خدا بخواه که خودش کمکت میکنه تو هم بخاطر اینکه یه حرکتی کرده باشی و از تو حرکت و از خدا برکت باشه رژیم رو بگیر و آمپول هاش سی جی رو با مشورت دکتر بزن.توکلتتتتتتتت به خدا باشهههه.

مرسی عزیزم قربونت

این ماه میخوام اقدام کنم سه ماهه رژیم دارم وقرص های ویتامین زیادی خوردم که حسابی چاقم کردن خیلی سخته ایشاله که جواب بگیرم جوابشو بیام بگم

ادرینا جان قبلا پست زدی که میخوای امپول بزنی. امپولو زدی مشکلی یاعوارضی نداشت؟؟؟؟؟؟ باردارشدی؟؟؟؟؟

منم سه کیلو اضافه کردم واقعا اعصاب خورد کنه :persevere: این ماه و ماه بعدم اقدام میکنم نشد رزیمو میذارم کنار رزیم کاهش وزن رو شروع میکنم تا بعد عید

مطمعنم همین ماه میشی چون معمولا سه ماه طول میکشه که بارداری صورت بگیره. منم بچه اولم سه ماه نشدم.

1 Likes

اگر مشکلی ندارید نباید استفاده کنید عزیزم
برای پسردار شدن باید روز تخمک گذاری تون رو پیدا کنید

دکترم میگه چون پیدا کردن روز وساعت تخمک گذاری دقیق نیست وفقط با امپول دقیقا معلوم میشه میگه بهتره بزنی وبا این متقاعدم کرده که فولیکول هفده کمه وبرات واجبه به نظرتون بزنم یانه فولیکول هفده کمه؟

فولیکول هفده برای بارداری کمه اما باید ببینید در روز تخمک گذاری این فولیکول به چند میرسه آیا تخمک گذاری دارید یا نه

دوره هام بیست وهشت روز یکباره، چهارده روز قبل از پریودبعدی سونو دادم که گفت هرود تخمدانم تعدادی فولیکول دارن که سمت راست هفده وسمت چپ شونزده بزرگتریناشه. دقیقا چهارده روز بعداز سونو هم پری شدم. حالا این ماه میخواد ازکیت برام استفاده کنه ببینه تخمک ازاد میکنه یا نه. اگه نکرد ماه بعد اولین روز وسومین روز امپول اچ ام جی وسیزدهمین روز امپول اچ سی جی برام تزریق کنه

1 Likes

خب پس اگر در روز 14 سیکل سونوگرافی دادین و 17 بوده می تونید آمپول تزریق کنید

مرسی از توجهتون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.