خیلی کلافه ام خیلی..

چند هفته اس کات کردم
سر هیچ و پوچ ، خودش بحثو کشید وسط منم بهش گفتم برو و بعدش هم برگشت ولی غرورم اجازه نداد
عکساشو که میبینم دلم آتیش میگیره ، از صبح دارم نگاشون میکنم ، دلم نمیاد پاکشون کنم ، شماره شو پاک کردم یه وقت زنگ نزنم و پیام ندم بهش یا چکش نکنم…
نمیدونم چی درسته چی غلط ، کلا قبلش برام مهم نبود ولی انگار تازه فهمیدم چی شده ، همش فکر میکنم برمیگرده ، در ضمن کاربریم همون بانوی من بود درخواست لغو دادم برای همین اینه
:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:
شما میگید چیکار کنم؟
مشاوره و … رو پیشنهاد ندید ممکنه برم اما میخوام نظر شمارو بدونم ، یه چیزی بگید آروم شم…:sweat:

4 Likes

عکساشو پاک کن

2 Likes

بعد پشیمون میشم:sweat::sob::joy:

2 Likes

بعضی از پسرا کلا خیلی آش دهن سوزی ام نیستن ک بخاطرشون اینقد رنج بکشی بعدا میفهمی نگرانی هات چقد بیخود بوده
بعدشم وقتی وابسته بشی دل کندن سخته و این یه چیزه عادیه به مرور زمان بهش عادت میکنی

3 Likes

پشیمونم بشی اشکالی نداره عوضش طرفتو راحت تر فراموش میکنی

2 Likes

دقیقا متوجهم چقدر اذیتم میکرد و فقط به فکر خودش بود و … اما نمیتونم
برای یه ساعت حالم خوب میشه و میگم گور … ولی بعدش خصوصا شبا همش بهش فکر میکنم

2 Likes

چی بگم والا
درسته حرفت
پاکشون میکنم

1 Likes

اگر واقعا با منطقت میبینی ک ارزششو نداره
یه مدت مقاومت کن
این حالتات طبیعیه.
بعد از یه مدت درست میشه.

3 Likes

نمیدونم داره یا نه ، خودمو سرزنش میکنم فقط و فکر می‌کنم تقصیر منه ، بعد چیزایی که می‌گفت یادم میاد و میبینم واقعا هر دو مقصر بودیم و خودمم نمیخوام فراموشش کنم
خیلی حس بدی دارم

2 Likes

:sweat::sweat:چی بگم

2 Likes

نقل‌قول

تو هم عین منی میکفتم بهتر ک رفت
راحت شدم
قلبم سبک شده اما دل افسوس ک ارامش قبل از طوفانه و این حسا واسه اول کار طبیعیه
اما بعدش ک به خودت بیای حالا میبینه چی شده چ خاکی به سرم شده من اینجوری بودم
من خیلی پسررو دوس داشتم میدیدیمش دیوونه میشدم دوستام مبگفتن فراموشش کن میگفتم نمیتونم🥲🥲🥲ازدواج کرده من بازم عاشقش بودم این گذشتم.
حالا اینده رو ببین اونو بهت بگم زمان همه چیز رو حل میکنه به خودت و قلبت وقت بده تا اروم بگیرن بعدش میفمی پسره تحفه ای هم نبوده من صبوری کردم و همه چیز رو سپردم به زمان
۱ هرچی هرچی ازش داری رو اتیش بزن من اتیش زدم
۲ اگه تو گوشیت عکس روداری شماره ش رو استوری شوو همه رو پاک کن مبدونم خیلی سخته ممکنه هی پاک کنی پشیمون بشی دوباره بزاری درکت میکنم ولی واقعا با ارادت پاکش کن من ابلحم همش میرفتم نگاش میکردم اما دیگه نرفتم سمتش
۳ خودت رو با چیزی دوس داری مشغول کن علاقه و استعدادی ک داری
۴ هرگز هرگز به دیدنش نرو یا نگو ای خدا فقط ی بار ی بار ببینمش اصلا مثل من نباش من اوایل میگفتم ای خدا ببینمش ببینمش وقتیم میدونمش جیگرم اتیش میگرفت دوباره داغ دلم تازه میشد
۵ دور شو از کسانی ک تورو یاد اون میندازن اگه باهاش باشی دوباره میری سمتش و چاهش میوفتی تا حد امکان باید از اسمش و حس و حالش فاصله بگیری
به نظرم اگه اینکارو بکنی نتیجه میگیری
الان من ی دختر ازاد و رهام:hugs::hugs:

3 Likes

ممنون عزیزم
همین الان انجام دادم
برام دعا کن هرچی خیره پیش بیاد :sweat::heart_eyes::heart::heart::heart::heart:
:heart:
دستت درد نکنه

2 Likes

برات دعا کنم :heart:
خاهش میکنم:two_hearts::kissing_heart:

2 Likes

پسره خوبه ؟ درست حسابیه؟
اگه سرش به تنش می ارزه سعی کن دوباره باهاش ارتباط بگیری
اگه یه لا قبای هیچی نداره که فقط ادعا داره ، پس عکساشم پاک کن … فوقش چند ماه ناراحتی میکنی بعد یه بهترش گیر میاد

3 Likes

حالت عادیه بزار بگذره

1 Likes

بِگذَر و بگذار که بگذره!

2 Likes

فقط باید زمان بگذره تا کم کم باهاش کنار بیای

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.