خیلی وقته منتظرم برای دومین بار مامان بشم

سلام به همه
من یه پرنسس 8 ساله دارم خودمم 28 سالمه
واسه دومین بار تصمیم گرفتم مامان بشم ولی بعد از 6 ماه اقدام هنوز نتیجه نگرفتم همه هم منتظرن مخصوصا روژانم
قبلا چون بچه نمی خواستم جلوگیری اورژانسی زیاد کردم بخاطر همین پریودم دچار اختلال شد و 2 سالی هست که هر دو ماه یکبار پریود میشم
رفتم دکتر گفت از 16 پریودی تا 10 شب قرص مدروکسی پروژسترون بخور
نمیدونم این دفعه میشه یا بازم…

چرا گلم باردار نشی؟هنوز خیلی جوانی.پریودت مرتب بشه و در زمان مناسب نزدیکی داشته باشی باردار میشی.تحت نظر پزشک هم که هستی پس نگران نباش.توکل به خدا

1 Likes

سلام عزیزم
بدترین کار ممکن رو برای جلوگیری از بارداری انجام دادید متاسفانه. شما نهایتا سالی دو بار مجاز هستید از روش اورژانسی استفاده کنید. :confused:
انشالا با پیروی از دستورات پزشک تون و نداشتن استرس به زودی نتیجه می گیرید عزیزم نگران نباشید چون سن تون هم مناسب هست برای باروری
ورزش منظم و تغذیه مناسب رو فراموش نکنید

4 Likes

ممنون عزیزم
منتظرم
ببینم خدا چی میخواد
خانواده شوهرم نوه پسری اصلا ندارن
جاریم یه دختر داره دیگه هم نتونست بچه بیاره
حالا هر روز همه ازم سوال میکنن باردار شدی؟
هر عروسی یا مراسمی میرم همه ازم میپرسن

ممنون خانم حکیمی
آره در حق خودم بد کردم
کمِ کمش ماهی دوبار جلوگیری اورژانسی میکردم
شرایط سخت بود شوهرم ولی تو عمل انجام شده قرارم میداد و بچه میخواست
حالا 5 روز از مصرف مدروکسی پروژسترون میگذره احساس میکنم یکم سینه هام سنگین شده
یعنی این بارم پریود میشم؟

عزیز دلم هر وقت گفتند بارداری شما هم با مهربانی بگو هر وقت خدا صلاح بدونه بوقتش باردار میشم.
ولی مطمئن باش استرس نداشته باشی و پریودت منظم بشه به لطف خدا باردار میشی.توکل به خدا.

2 Likes

قرص اورژانسی همون اندازه که مفیده دو سه برابر ضرر داره،برای همین میگن زیاد نباد استفاده کرد.چون 8ساله جلوگیری داشتین بالآخره یه مقدار زمان میبره تا رحم دوباره آماده بارور شدن بشه،تحت نظر متخصص خوب باشید،اصلا استرس هم نداشته باشید چون خیلی تاثیر داره،من خودم پسرم 6 ساله شه و برای دومی اقدام کردم بعداز شش ماه مصرف دارو باردار شدم،،،،شما هم نگران نباشید تا یک سال زمان لازمه انشاالله باردار میشید

1 Likes

اصلا باید وقتی توی اقدام هستید کسی باخبر باشه چون مشخص نمیکنه کی باردار میشید،الان هم که میدونن کسی هم میپرسه بگید ما اقدام میکنیم ولی هرچی خدا بخواد توی کار خدا که نمیشه دخالت کرد،بگید دکتر هم گفته تا یک سال طبیعیه و خداروشکر مشکلی نیست،هرچی بیشتر حساس باشید بدتره چون اینجوری به خودتون استرس وارد میکنید بی خیال بشید انشاالله که همین ماه حامله باشید

1 Likes

از روی علائم مشخص نمیشه عزیزم باید صبر کنید تا موعدتون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.