خیلی ناراحتم از مادر شوهر

خیلی ناراحتم مادرشوهرخیلی نفهمی دارم

3 Likes

:persevere::persevere::persevere: درد مشترک عروس ها
چیکارت کرده عزیزم

1 Likes

باحرفاش نابودم کرده

1 Likes

چرا جوابشو محترمانه نمیدی عزیزم
فقط باید جواب داد بنظرم تا بشینن سرجاشون

پری روز واسم یعنی یک تونیک خرید اورد هی میگه نگاچقدخوشگله منم بدجنس نیستم گفتم ممنون قشنگه حالا خوبه دخترش لوداد گفت ۱۵ تومان خریده برات اینو
بخدا من ۶ماه ازدواج کردم اینقدلباس خریدم که حدنداره همه تعجب کردن چقد چمدون لباس بردم من بیشتر میرم پایین شومیز میپوشم یا رویه روی تاپ وساپورتم این مادرشوهرم هرجامیشینه میگه مریم لباس نداره من براش خریدم

1 Likes

دیروز گفت جلوهمه زن عموهام بااینکه خودشون بهش گفتن پس اون همه لباس که مریم اورد جی بوده من هربارمیام مریم یک چی پوشیده

1 Likes

امروز جلوخانوادم گفت نابودم کرد جلوبابام میدونم بابام ومامانم روم حساسن حس کردم بابام چشاش قرمز شد

بهش گفتم من لباس ندارم بهم میگه اره نداری لباسات کهنس مامانم جوابش دادگفتش خودت باچشات دیدی که همه شو نوخرید وچمدون چمدون اورد خونتون میگه نه من نمیبینمش زیاد بپوشه این جاگرمه من بیشتر تاپ وساپورت میپوشم بااینکه بخدا هربار یک شاپورت ویک تاپ میپوشم ویک رویه جدید گاهی دامن بلوزشیک میپوشم گاهی کت وشلوار خونگی همه چی میپوشم به قران ولی این اینجوری میگه

عزیز حالا خودت نمیخوای بی احترامی بکنی به بزرگتر ولی همون موقع جاش بود پدر مادرت جواب بدن بگن خدا رو شکر دختر ما کم لباس نداشت با چنتا چمدون لباس اومد خونه شما حالا یه پیراهن ۱۵ تومنی ایقد تو چشم کردن نداره خدا داده از این لباسا تو خیابون تا دیگه اون باشه نخواد بی احترامی بکنه
:angry::angry::angry::angry: از دست این مادر شوهرا

بااینکه من در روز دوبار لباس عوض میکنم صبح یبار عصریبار به شوهرم گفتم واقعا من لباس خوب نمیپوشم گفت کی گفته لباسات به این قشنگی گفت بخدا توهرچی بپوشی قشنگه روتنت همه لباساتم که نون وهیم داری میخری گفتمش مادرت گفت ناراحت شد گفت جرا جلوشو نگرفتی چراجوابی ندادی که دهنش بسته شه

مادرم جوابشو داد زن داداشم جوابشو داد گفت مریم همه لباساشو نوخرید نصفشو باهم رفتیم خریدم هر چیشم گرون میخرد چجوری ندارن

ازش بدم میاد

امشبم دلموشکست نمیبخمش به خدا میسپارمش

عزیزم مادر شوهرت از عمد این حرفا میزنه چون تنوع داری در پوششت اون ناراحت میشه زورش میگیره میگه بذار یه جوری بزنم تو ذوقش من جای شما بودم همون بلوز که خرید یه مدت میزارمش بعد میکنمش تیکه برای پاک کردن میز اینا یه جوری میذارم چشماش ببینه شده تیکه پاک کردن میز گاز ای چیزا بعد چیزی گفت بگو من لباس اینجوری نمیپوشم

3 Likes

امروزم دختر ۱۰ سالشه یک زبون درازه باهام بحث میکنه بهش گفتم من میگم توبچه ایی باهات بحث نمیکنم وگرنه جوابی بهت میدادم که دیگه جرعت نکنی بیای سمتم گفتمش دیگه اصلا دوست ندارم باهات هم کلام شم

اره تونظر منم هست میخام پارش کنم بذارم پاک کنم خودش که بالا نمیاد ولی دختراش همیشه بالان میبینن زود به مامانشون میگن

متعجبم بخدا منی که همیشه تنوع لباسام زیاده چجوری جلوبابام اینوگفت خدانگذره ازش

دقیقا بهترین کار همینه اگر چیزی گفت بگو همین لباسی که من تن میکنم برو بپرس ببین قیمتش چنده بعد میخوای یه بلوز ۱۰ تومنی تن کنم

اینقد تیکه میپرونه بهم میگه این زمونه هرکاری واسه عروسا بکنی کمه وبازم بااینکه پسر مادرو میبرن ازمادرش بدشون میادهمه اینجورین

شما طبقه بالای پدر شوهرتون میشینی گلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.