خیلی ناراحتم از دست شوهرم

دوروزه اومدم خونه مامانم همسرم سر سنگین شده بارضایت خودش اومدم خونم طبقه بالاس دکترمنعم کرد ازراه پله ها مجبورشدم بیام الان دو روزه سرسنگنیه باحرفاش ناراحتم‌میکنه یک جوری رفتارمیکنه حرص میخورم واذیت میشم حتی چندبار گریه کردم حرفاش اذیتم میکنه بیخیاله :sob::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

1 Likes

عزیزم چند وقتته ؟ خب به شوهرت بگو به نظرت حالا که دکتر اینجوری گفته کجا برم؟ شاید اون راضی نیس اونجا باشی ببین حرفش چیه

۶هفتمه
میدونم باهام بود دکتر گفت اول گفت نه بعدش مجبوری گفت باشه با روی خوشش اومدم الان دو روزه اخلاقش عوض شده

نمي دونم مردا چرا اين مدلن اكثرشون با اينكه بري خونه مادرمون مخالفن
كمك هم ك ماشالله نميكنن الكى ناراحت ميشن
غصه نخور عزيزم من مامانم گاهي مياد خونمون كمكم باز ناراحت ميشه فكر كن ديگه

تو فقط به فكرخودت باش و ني ني ك توراهه
ازهمه مهم تر اوناس
سعي كن خودتومشغول كني تا كمتر فكر كني
ا

1 Likes

نمیدونم اینقد ناراحتم که گاهی دردشدید میگیرتم بااومدن مامانم کاری نداره فقط الان نمیدونم چشه خوب بود دیشب یک پیام بهم داد که حالم خیلی بده هرچیم گفته چته نگفت اگه میخادبرگردم با حرف خوب بگه این اعصاب خورد کنیا براچیه

حتما اونم مادرشوهرت پر کرده
من هربار پر بشه سرسنگین میشه
البته شوهرم یه کم زیادی بهم وابسته ست یه هفته ای میرم خونه بابام اصلا شام نمیخوره خیلی کم زنگ میزنه بهم

به نظرم بشین باهاش حرف بزن تازه یه جور رفتار کن که اون ازت بخواد این وضعیتو تحمل کنی مثلا بگو خیلی سختمه اینجام خونه خودمون خیلی راحت ترم بیا امروز بریم یا بگو میخای خونمونو عوض کنیم یه خونه طبقه اول بگیریم اونم از ترس هزینه هاشو و اسباب کشی صداشم در نمیاد :joy::joy: تازه بهت اصرار میکنه که چاره ای نیس فعلا تحمل کن تا این چن وقت بگذره

2 Likes

نه فک نمیکنم ازمادرش باشه شایدم باشه چی بگم من ازعروسیم اولین باره دو روز پیشش نیستم

خخخخ نه عزیزم این توپش پره بهش بگم خونه طبقه پایین میگه بیا باخانوادم زندگی کن پرو تشریف داره

خب بخاطر همونه عزیزم بهت وابسته ست
شوهرا از بچه بدترن

مگه خودش نمياد خونه مامانت اينا ؟
دكتر واسه چى پله رو منع كرده؟
ماهم خونمون پله داره دركت ميكنم ماهي يه بار واسه ويزيت ميرم

فک کنم همین باشه ولی اعصابموخیلی خورد کرده بااین اخلاقش

من جات بودم اگه میگفت بیا پیش خونوادم میگفتم میخای یکی دوهفته فعلا بیام ببینیم چجوریه میرفتم میخوردم میخوابیدم تا اون باشه قیافه نگیره

کمرم درد میکنه شدید اخه من روزی دوبارمیرم بالا میام پایین

خيلي مواظب خودت باش روزي دوبار ك خيلي بد

من قبلش اونجا بودم میرفتم فقط میخوردم ودرازمیکشیدم قبل اینکه دکتر منع کنه روز دوبار میرفتم پایین میخوردم ودوبار میرفتم بالا خونم خونمون طبقه بالا پدرشوهره

اره براهمونه

اگه مجبوربشم‌برمیگردم خونم فقط واسه ناهار یکم میام پایین میخورم میرم بالا تاروز بعد

خخخخخ واي اون جوري ك مادرشوهرش دغ ميكنه :joy::joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.