خیلی عوضیه این پسر

بعداونوقت شما با همچین کسی درارتباطی؟؟؟؟؟ :confused: خواهرم برای خودت ارزش قایل شد خیلی،ببخشید من بودم همچین ادمی،رو خرم حساب،نمیکردم اینجور ادما چون خودشون کثیفن به دیگرون هم شک،میکنن برای اینکه ارامش داشته باشی بلاکش کن دیگه سمتشم نرو البته اگر،برای خودت ارزش قایلی

1 Likes

طرف حصوری هم نمیتونه زود عاشق،بشه،شما چطوری،مجازی،عاشق شدی بعد عکسم براش،فرستادی :confused:

1 Likes

نیاز به سرزنش نیس هر انسانی یه اشتباهیی کرده

منم درسته عاشق شدم حسمم واقعی بود اما چون تازه وارد مجازی شده بودم خام بودم و‌گول خوردم

2 Likes

دینا جان سلام
خاهرم ببین اگ میتونی خطت رو عوض کن ن چیزی بگو ن چیزی ازش بشنو
اگرم نمیتونی خطتت عوض کنی برو از همه جا بلاکش کن ولی ن اینک چن شب بگذره دلتنگش بشی باز از بلاکی در بیاری چون اونجوری پررو تر میشه رو سرت

2 Likes

گلم نمیخاد بهش چیزی بگی یا اینک صبر کنی اون بیاد چیزی بگ اونک رفته با دخترمردم ازش عکس خاسته ببخشی گلم مطمئن باش چن تا از این دوست مجازیا داره براش ک اگ اینو چن روز جواب نده بره سراغ بعدی باز

1 Likes

سعی کن ازاشتباهاتت درس بگیری بشه تجربه . کسی قصد سرزنش کردن نداره اگرم حرفی میزنیمـنباید بدل بگیری اگرم باب دلت نیست حرفا، خوب اونایی که دوست داری فقط جوابت روبدن تگ کن . اینجاهم مجازیه تحمل اینکه هرحرفی بشنوی داشته باش

1 Likes

وااا دختر عقل تو از دست دادي
چجوري به اين ميگي عشق
بزارش كنار براي هميشه

1 Likes

من دوس پسر سابقم
خيلي پسر مظلوم و خوبي بود اصلا هم تهديد نكرد
فقط به خاطر اينكه مامانم مخالف بوذ ازش جدا شدم
رفتم راحتم ازش شكايت كردم كه ديگه بهم زنگ نزنه
بعد تو اين اقا داره تهديدت ميكنه نميري شكايت كني
عجيبي بخدا

1 Likes

بلاکش کردم:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::heart_eyes::heart_eyes::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:

1 Likes

بزن بلاکش کن بهترین حسه ک بسوزه :joy::joy::joy::grin::joy:

1 Likes

اگرم باخط دیگه اومد تا زر زد باز بدون جواب بلاک :joy::joy:

1 Likes

کافرهمه رابه کیش خودپندارد

1 Likes

آره:joy::rofl::rofl::rofl::rofl:بلاکش کردم پسره سهوتی بیشعووور

دقیقاااا همینو بهش گفتم

افرین گلم ولی خاهری دلتنگش نشی یهو از بلاکی درش بیاری

1 Likes

بلاک کن گورباباش این جورادمابرن گمشن

1 Likes

نع فقط میگم در بیارم از بلاکی ولی ج ندم

1 Likes

ن اصلا در نیار از بلاکی
اخه بعدش باز میگی جواب یه پیامش بدم و تمام همینجور باز قضییه از اول شروع میشه ها
اصلا از بلاکی در نیار لطفا اگ میخای راحت بشی از دستش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.